Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Kim olursa olsun... Yeterki Galatasaray ismini dahi bu Medya pislikleri kullanirken izin almak zorunlugu yasayacak bir Baskan olsun..!! Galatasaray ismini kullanirken titreyecek duruma düsürecek bir Baskan olsun..!!

bu saatten sonra Adnan Polat olmasında kim olursa olsun farketmez,adamı bu hale getirdiler.

mehmet helvacının galatasaray başkanı olduğu bir takımı hayal bile edemiyorum...

Ünal AYSAL diyorum ama bizim en büyük sorunumuz birlikteliğimizi kaybettik ne yazıkki uefa şampiyonluğundan sonra herkese göre başarı farklıydı kimi başkan,kimi hoca,kimi futbolcular yaptı dedi oysa şunu unuttuk O İNSANLARI BİR ARAYA GETİREN GALATASARAY'ın gücüydü başarı ne Faruk SÜREN'in,ne Fatih TERİM'in,nede futbolcularındı, BAŞARI GALATASARAY'INDI KAYBEDİLMİŞ 11 SENE VE BU SENEKİ FACİA VAR ELİMİZDE ÖNCE TEKRAR VE HEP BERABER CAMİA'YI HAREKETE GEÇİRECEK BİRİSİNE İHTİYAÇ VAR,BUNU KİM YAPARSA,YAPABİLİRSE O GELSİN....

Forumun 1.5 yıllık üyesi olarak başkanlığa adayım desteklerinizi bekliyorum adımı da ankete koyarsanız sevinirim.

Adnan Polat elbetteki :D Takım bu sezon düşmeyi garantileyemediği için yönetim başarısızdır ama seneye bunları da aşarız.

Büyük Başkan Adnan Polat,unutur mu seni bu taraftar!

93 kişi bu sene olmasada seneye küme düşmemizi istiyor heralde.Hayret edilecek bir durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt