Sizce Hangi Makam Serisi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Hangi Makam Serisi?

Cevap: Sizce Hangi Makam Serisi?

Makam arabası deyince Mercedes her türlü akar hacı.BMW daha çok holding sahibi kişilere yakışıyor.

A8'in de modifiyeli modelini bekleyelim öyleyse :) Kaldı ki ne S Designo'nun, ne de Alpina B7'nin içi, şu video'daki A8'in içinden iyi değil. Bu çok net yani. Makam aracında önce kaliteye, malzemeye, konfora bakacaksın. Bu sınıfta Mercedes'in yıllardan beri gelen bir ağırlığı var tabi, ama Audi'de yeni A8 ile çok çok iyi bir iş çıkarmış. BMW 7 ise her haliyle odun :)

[video=youtube;xfs7WrHVu9I]https://www.youtube.com/watch?v=xfs7WrHVu9I&feature=related[/video]

Çirkeflik yapayım mı? :D

Mercedes menşeili Maybach. :)

Çirkeflik yapayım mı? :D

Mercedes menşeili Maybach. :)

Ben de Hummer Limo diyorum :D

LiveImages%5CFoto%20Haber%5C948%5C400%20Bin%20dolarl%C4%B1k%20Hummer%20Limuzin%5CD11125029.jpg

şuraya bak açlıktan agız kokan adamlar burda kendilerine makam aracı seciyolar (katılanlar yorum yap &begen&paylas)

Hiç şık olmamış bu yazdığın yalnız hatta terbiyesizlik yapmışsın desek yeridir. Sen nerden biliyosun kimin ağzı nasıl kokuyo. Kıza küfür ettim diye ağlayan sendin dimi, neyse...

Üst Alt