Sizce Maicon, Tudor'u Göndermek İçin Kötü Oynadı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Maicon, Tudor'u Göndermek İçin Kötü Oynadı mı?

Sizce Tudor'u sabote etti mi?

• Kullanılan toplam oy
    40
Genel bir düşüş var bence, kolay değil oynanan bir ligden geldi. Malatya maçında da kabul etmek gerekir ki Tudor Maicon'u sabote etti. Soyunma odasında tartışma yaşanması bence çok normal. Genel kanının aksine oyuncularda böyle bir papazlanma hissetmiyorum ben.

Bu filmin bir baska versiyonunu Servet Cetin vs Rijkaard olarak izledik.
Maicon'da son zamanlarda kendi kalesine gol atmalar, sacam sapan defans hatalari vs.. Resmen goz gore gore tudoru yedi.

Prandelli yi yolladilar.

Servetle balta Rijkaardi yolladi.

Tudoru da hepsi yolladi.

Isin gercegi bu olayin sadece Maicon ile hic alakasi yok.

hatalar yaptıgı söylenen 2 maçta sağbek oynadı ..birinde ahmet ve denayer vardı yanında,3lü sistemde.ve 2sinde de 2.yarıda oyundan alındı..ne diyek bilemiyorum yani...manyak bi stoperimiz var.degerini bilin.

Arası kötüydü sanırım. Ancak ben sahada tudoru göndermek isteyen bir maicon hiçbir zaman görmedim maicon hep hataya müsait bir stoperdi zaten. Tutupta adam hocayı beğenmiyor diye gönderdi diyip iş ahlakına laf edemem. Tudor zamanı 4 gol atmış bir heriwden bahsediyoruz.

(Her zaman diyorum kafayı yedik milletçe.)

Aferin büyük resmi iyi görmüşsün hocam.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tudor Bey aynı anda 5 tane karpuzu kafasının üstünde taşımaya kalkarsa elbet o karpuzlardan birisi kafasında patlar.Sen fantazi yapacağım diye yapamayacağını bile bile adamı saçmasapan yerlere koyup madara et sonra da sanki 3 stoperle çıkan Maiconmuş gibi adamı çıkar.Oyuncu da gerizekalı zaten senin fantazi yaptığını anlamıyor.Herkes mal bir sen akıllısın Bay İgor.Yaptıysa da çok iyi yapmış Maicon

Sanmiyorum

Her oyuncu'nun formsuz dönemi olabilir,Ramos-Bonucci-boateng gibi stoperler bile basit hatalar yapabiliyor

yaptığı hatalar enteresan hatalardi. şüphe etmedim değil.. bulundugu pozisyonla alakasi yok bu arada o birkaç hatanin. istese yapamaz neden yapti acb

Tudorun sorunu iyi bir taktisyen olmaması yıldız oyuncular ile uyum sağlayamaması sürekli sistem değiştirip takımın kimyasıyla oynaması.

Geçen yıl sneijder bruma ile başlayan tartışmalar bu sene maicon ile devam etti Allahtan Fatih Terim gibi bir opsiyonumuz var.Yoksa cidden işimiz hiç kolay değildi şimdi Galatasaraylılar huzurlu.

Şahsi fikrim ostersunds maçından sonra tudor gönderilmeliydi ama her işte bir hayır vardır dedikleri bu olsa gerek geç oldu ama hocamız imparatorumuz tekrar ordusunun başına geçti

Maicon bunu yaptı mı bilmem. Ama yaptıysa iyi yapmıştır düşüncesinin acılarını çok çekeceğimizden habersiz renktaşlar var. Terim bugün var yarın yok. Kafanızdaki bu düzenin kırıntılarının yarın sabah Guardiola ya da Mourinho bile gelse onları da yem edebileceğini gösteriyor.

Maicon her türlü agir bir oyuncu ve rakip forvetlere yetisemeyecegi icin daliyor. Attigi paslarin cogu hep potansiyel top kayiplari. Sanmiyorum. Kapasitesi bu.

Maicon ilk önce kendi bölgesinde oynatılması lazım ki iyi oynasın... Tudor adamı çeşitli yerlerde oynatarak maymun etti.

Her ne kadar Tudor'la arası son dönemde çok bozuk olsa da, Maicon'un karakter olarak böyle bir şey yapmasına imkan vermiyorum.
Tam tersi, Tudor Maicon'u resmen (istemeyerek de olsa) sabota etti. Adamı oyundan almalar, saçma sapan yerlerde oynatmalar...
Tudor'un zayıf olan futbolcu ilişkileri, Muslere ve birçok oyuncunun performansını düşürdüğü bir gerçek. Maicon da bundan nasibini aldı. Kasıtlı bir şey yoktur.

Allahim yarabbim gun bitmiyor ki sacmasapan bir baslik acilmasin. Su basligi acan ve destekleyenler youtubea girsin bol bol komplo teorisi var her konuda.

Sen oyuncunun moralini bozarsan yonetmeyi bilmezsen oyuncun hata da yapar sacmalar da performansi da duser.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Günah keçisi aramanıza gerek yok. Tudor'u ne o ne bu ne de taraftar yedi. Tudor yaptığı aptallıklarla kendi kuyusunu yazdı ve kendi kendini bitirdi. Kendi egosu altında ezildi ve şutlandı. Bu kafa yapısıyla Tudor hiç bir yerde barınamaz.

Üst Alt