GSC Anket - Sizce Şampiyon Olacak mıyız? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Sizce Şampiyon Olacak mıyız?

?

• Kullanılan toplam oy
    118
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün f/b aradı sana geliyim diye saat 4 de. Gel ama 6 da gitmen gerekir maçı izlicem sonrada şampiyonluk turuna çıkıcam dedim.

6 da beni kovacaksın demek diye trip attı gelmedi. Yani ne sevişebildim ne şampiyonluk kutlayabildim

Bunun hesabını tüm takımdan sormam gerekiyor çok sinirliyim niye bu kadar ruhsuz oynadınız lan dün

bence maça çıkmayalım. Çok büyük rezil olduk hatta u19 u çıkartalım
d73fdd228556a08b17689f418189125f.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kesinlikle şampiyon olacağız önemli olan psikolojik olarak etkilenmeden maça en iyi şekilde hazırlanmak... Bu şampiyonluk kaçarsa kaybettiğimiz tek şey şampiyonluktan çok daha fazlası olur ...

Bu sezon şampiyon olacağız, yetmeyecek önümüzdeki sezon da şampiyon olacağız. Rezillikmiş.

Siz rezillik görmemişsiniz…

15 yıldır CL’ye katılamamak
CL’de sıfır çekmek
10 yıldır şampiyon olamamak
Rakibin sahasında kupa kaldırması
Son hafta şampiyonluğun kaybedilmesi
Kendini şampiyon sanıp kutlama yapılması

Bu hafta Fener şampiyonluk maçına da çıkıyor olabilirdi.. ya da haftaya kaybedelim görün asıl rezilliği, belki akıllanırsınız…

Febe istanbula 5 atmis ve artik dk 90. Saha icinde lay lay lom yaparak bizim maci bekliyorlar

Bizim macta oyun cok durmus hakem 16dk uzatma vermis

90 da konya 1-0 öne gecmis

Macin bitmesine 16dk var

90+11 de icardi penalti kaciriyor

90+16 hakem artik dudugu agzina göturecekken muslera ceza sahasina topu dolduruyor karambolde torreyra suatin juveye attigi gibi 1 kafa golle esitligi sagliyor

Hakem 1dk diyor elini kulagina göturuyor herkes heycanli 1 bekleyis icinde. Febeliler bu gol vardan döner diye dusunureken hakem orta noktayi gösteriyor ve maci bitiriyor

23-24 sampiyonu GS oluyor

Bu hikayeyi yazarken terledim

Neyse hikayeyi birakalim 1-2 veya 0-2 alir yarinlar yokmuscasina sampiyonlugu kutlariz
Bu ne yav üstat gerilim filmi gibi? Kalpten mi götürteceksin hepimizi? Hele bi dur soluklan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt