Size Göre En İyi Yerli Kaleci? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En İyi Yerli Kaleci?

Size Göre En İyi Yerli Kaleci?

• Kullanılan toplam oy
    29
Onur Kivrak 2011den beri les.
Nasil mac izliyorsunuz anlamiyorum tonla yedigi sacma gol var bir iki tane goze carpan kurtaris yapti diye kaleci kesildi basimiza.
Volkan Babacan guven vermiyor hic bir sekilde
Hatali cikiyor cogu zman yan toplara
Rakip sut cekmeden garip bi sekilde dizinin ustune cokuyor
Topu oyuna iyi sokamiyor
Begenmiyorum genel olarak.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onur Kivrak 2011den beri les.
Nasil mac izliyorsunuz anlamiyorum tonla yedigi sacma gol var bir iki tane goze carpan kurtaris yapti diye kaleci kesildi basimiza.
Volkan Babacan guven vermiyor hic bir sekilde
Hatali cikiyor cogu zman yan toplara
Rakip sut cekmeden garip bi sekilde dizinin ustune cokuyor
Topu oyuna iyi sokamiyor
Begenmiyorum genel olarak.

Evet katiliyorum. Onur kolay pozisyonlarda bile cok gereksiz fantastik atlayis yapiyor ve izleyiciye pozisyonunun aslinda oldugundan daha tehlikeli hissiyati veriyor. Bunu cok yapiyordu, bir gün düsüp bir yerini kiracak diye korkuyordum cünkü cok kontrolsüz düsüyor yere böyle pozisyonlar sonrasinda.

Kendini kasiyor gereksiz yere. Form tutunca güven veriyor falan demis millet de katilmiyorum ben, Onur seni her an cok kötü ve cok kolay bir hata ile yakabilecek bir kaleci. Volkan Demirel gibi mesela her an herseyi yapabilir.

Su an iyi bir yerli kaleci yok. Ancak zaman zaman vasat üstü olan kaleciler var.

Harun kornerlerde gelen ortalarda çok boşa çıkıyor Onur'da ara sıra uzaktan saçma goller yiyor ama genel olarak bakıldığında tercihim Onur

Evet katiliyorum. Onur kolay pozisyonlarda bile cok gereksiz fantastik atlayis yapiyor ve izleyiciye pozisyonunun aslinda oldugundan daha tehlikeli hissiyati veriyor. Bunu cok yapiyordu, bir gün düsüp bir yerini kiracak diye korkuyordum cünkü cok kontrolsüz düsüyor yere böyle pozisyonlar sonrasinda.

Kendini kasiyor gereksiz yere. Form tutunca güven veriyor falan demis millet de katilmiyorum ben, Onur seni her an cok kötü ve cok kolay bir hata ile yakabilecek bir kaleci. Volkan Demirel gibi mesela her an herseyi yapabilir.

Su an iyi bir yerli kaleci yok. Ancak zaman zaman vasat üstü olan kaleciler var.
Sneijder'den 35metreden yedigi gol
Kadikoyde fenerden yedigi gol (sag taraftan acilan topa ceza sahasi onunde fenerli biri vurmus auta giden topu iceri almisti tam.hatirliyamiyorum)

Yedigi en sacma gollerden bir kaci bunlar :)

Evlatcilik olmasa tsde
2.kaleci estaban onurdan daha iyi ama evlatcilik var iste.

Volkan Demirel niye şıklarda yok?

516.jpg

Üst Alt