Size Göre Türkiye'nin En İyi Spor Kanalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre Türkiye'nin En İyi Spor Kanalı?

Size Göre Türkiye'nin En İyi Spor Kanalı?

• Kullanılan toplam oy
    36
En iyisini bilmem de en kötüsü açık ara TRT Spor.

TRT payı maşallah her yıl yükselmesine rağmen kıytırık bir PTT 1.Lig'i bile yayınlamıyorlar artık.

HTC 10

Heryerden pay katkısı almalarına rağmen, Devlet desteği olmasına rağmen, yayıncılıkta izleyici memnuniyetini gözardı ederek özel kanallarla reklam yarışına girerek, 1 saatin 20 dakkasını reklama teslim ediyolar. Zaten berbeat olan yayın zenginliğininde içine ediyolar.

Eminim öyle zamanlarda da benin gibi pek çok kişi küfürü aşıp sinkafla karışık trt yayınından kaçıyodur.

Şahsen ben TRT nin sadece belgesel kanalına takılırım. Maç özetlerinde bile Aspor a transfer oldum..

Son düzenleme:
spor programları bana oldum olası çok saçma gelmiştir özellikle bizim ülkemizde daha saçma bir hal aldı 5 kişi bir masanın başına oturup bilimsel bir tartışma edasında program gidiyor ve tamamen skor odaklı şeyler futbol çok basit bir oyundur bu kadar irdelenip masaya yatırılacak bir yapısı yok doğru kadro hak eden oyuncu iyi takım oyunu varsa fubolda başarı sağlayabiliyorsun bunun yüzlerce binlerce örneği var.

Bazı kesimler bu işi üstlenip futbolu karmaşık birşeymiş gibi gösterip kendi tekellerinde tutmaya çalışıyorlar çünkü bu işin ekonomi yönü var.

Heryerden pay katkısı almalarına rağmen, Devlet desteği olmasına rağmen, yayıncılıkta izleyici memnuniyetini gözardı ederek özel kanallarla reklam yarışına girerek, 1 saatin 20 dakkasını reklama teslim ediyolar. Zaten berbeat olan yayın zenginliğininde içine ediyolar.

Eminim öyle zamanlarda da benin gibi pek çok kişi küfürü aşıp sinkafla karışık trt yayınından kaçıyodur.

Şahsen ben TRT nin sadece belgesel kanalına takılırım. Maç özetlerinde bile Aspor a transfer oldum..

Spor kanali izleyiciye farkli seyler sunmuyor atletizm falan olmasa sürekli banttan 15 temmuzu verecekler spor kanalinda bile

TRT1 artik aksam kusagina kadar dizi tekrari veriyor. Sadece yaz dönemi mi böyle onu bilmiyorum ama standart prosedür uyguluyorlar.

Dizilerde 30-45 dakika özet veriliyor. Sonra diziler en az 2 saat sürüyor ve 45 dakika dizi gösterip 15 dakika reklam veriliyor. Özel kanaldan farki kalmadi.

Masallah bir Zuhal Topal, Nigar Kanli falan eksik ögle kusaginda.

TRT Belgesel enteresan yapimlar sunuyor. Hakkini yemeyelim. Pek belgesel yayinlayan kanal olmadigindan TRT'nin bu yönü güzel.

TRT Avaz'da bu aralar Yedi Numara dizisinin tekrari dönüyor. Onlarin yayin akisi da cok kötü sayilmaz.

Cok samimi söylüyorum en kötü kanallari TRT Haber. Detaylara girmeye gerek yok. Akit Tv, Kanal 24, Tvnet, Ülke Tv, A Haber gibi tetikci ayarinda yayin yapiliyor :asd22:

Cok samimi söylüyorum en kötü kanallari TRT Haber. Detaylara girmeye gerek yok. Akit Tv, Kanal 24, Tvnet, Ülke Tv, A Haber gibi tetikci ayarinda yayin yapiliyor :asd22:

Muracan, TRT;...... Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu....

Adı üstünde Devletin Televizyonu, İşi devletin başında kim varsa nun tarafında yaın yapmaktır. Bunun için bu politikayı yadırgamak, yadırganması gereken bişey..
Şimdi Malum fikri savunur.. Geçmişte İsmail Cem zamanında tam tetikçi olduğu zamanları bilirim ben..

Benim anlayamadığım siyaset ve haberler konusu değil.. İzleyiciyi kendine çekmek dururken, sanki dışarıdan ticari maddi desteğe ihtiyacı olmadığı halde varmış gibi izleyicinin tepkisini toplamak adına hareket ediyor.. Benim Yadırgadığım bu..

Beinsport en kalitelisi, ama insan kafa boşaltmak için izliyorsa banko a spor cidden beynin boşalıyor en eğlencelisi kesinlikle

Üst Alt