Skibbe İstifa Etmeli mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skibbe İstifa Etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence istifa etmesini gerektircek bişi yok... ama 3 hafta sınra %100 etmesini gerektircek bişi olacak. kahin değilim oynanan oyun ortada lastik bir yerde patlıcak bunlarda arka arkadaya gelen zor deplasmanlardır.

benim Skibbe nin gonderilmemesini savunmamın arkadasında yatan neden

artık istikrar istiyo olmam (tabii oynadıgımız maclardaki zevkli futbol da var)

artık her sene farklı hoca hersene aynı adamların farklı yerlerde oynamasını

istemiyorum. Bir hoca o kadar takımın basında duracak ki karsısına baska bir

takım geldiginde onların oyunlarını cozerken "ahmet su adamı tutar, mehmet

bu adamı rahat ekarte eder" gibi hızlı mudaleleri olabilecek. Fatih Terim bence bizde

bunu basardı hatta unutulmayan maclar belgeselinde ümite finalde neden penaltı

attırdıgını sorduklarında "ben onu bilmem ne alt yapısından beri tanıyorum, bu yapabilecegini

biliyordum" gibi bir yorumda bulunuyor ve suanki takımımızın neye ihtiyacı oldugunu bence acıklıyor.

SKİBBE TEK SUÇLU MU?

Son günlerde Galatasaray'da olan gelişmeleri hayretle izliyorum. Deplasmanda alınan her yenilgi ya da beraberlik sonrası Skibbe gidiyor, yerine onlarca teknik adam geliyor..Peki Sarı kırmızılıların deplasmandaki başarısızlığında tek suçlu Michael Skibbe mi?

Galatasaray, bu sezon son 11 yılın en kötü deplasman performansını sergiliyor. Şu ana kadar kaybettiği 15 puanının 13'ünü deplasmanda kaybetmiş durumda. Sarı kırmızılılar gittikçe şampiyonluktan uzaklaşıyor ve bu durum da Skibbe hakkındaki dedikoduları çoğaltıyor..

Deplasmanda alınan her kötü sonuçtan sonra Skibbe'nin gönderilmesine artık alıştık. Bu senaryolar Ankaraspor maçı sonrasında da artarak devam ediyor. Ancak benim anlamadığım şey, bu deplasmanda alınan kötü sonuçlar sonrası tek suçlanılan kişinin Michael Skibbe olması.

Skibbe ile ilgili düşüncelerimi daha önceden söylemiştim, 12 hafta geride kaldı ve bu düşüncelerim değişmedi. Alman Teknik Adam, hala Galatasaray'ın her maça kazanmak için çıkması gerektiğinin ve beraberliğin iyi bir sonuç olmadığının fakında değil. Bu ayrı bir konu ama sizce de futbolcuların da en az Skibbe kadar suçu yok mu?

Ali Sami Yen'de oynanan maçlarda bütün hünerlerini gösteren futbolcular, deplasmanda galibiyet için hiçbir şey yapmıyor. Sami Yen'deki mücadeleden eser yok. Ayhan, Arda ve Servet dışında hırsını ortaya koyan yok. Maçı kazanma isteği yok, bitse de gitsek diye oynuyorlar..

Skibbe, deplasmandaki bu kötü performanstan ne kadar suçluysa, futbolcular da en az o kadar suçludur. Ülkemizde fatura hep teknik adamlara çıkarılıyor ancak artık bazı şeyler değişmeli...

NOT: Galatasaray'ın 2 haftada toplam 5 tane penaltısı verilmedi. Köşe vuruşlarında artık Sarı kırmızılı futbolcuları çekmek serbest oldu galiba.. Bu maçta da daha 2. dakikada Arda yaka paça düşürülürken hakemden düdük sesi gelmedi...

631.jpg

SKİBBE TEK SUÇLU MU?

Son günlerde Galatasaray'da olan gelişmeleri hayretle izliyorum. Deplasmanda alınan her yenilgi ya da beraberlik sonrası Skibbe gidiyor, yerine onlarca teknik adam geliyor..Peki Sarı kırmızılıların deplasmandaki başarısızlığında tek suçlu Michael Skibbe mi?

Galatasaray, bu sezon son 11 yılın en kötü deplasman performansını sergiliyor. Şu ana kadar kaybettiği 15 puanının 13'ünü deplasmanda kaybetmiş durumda. Sarı kırmızılılar gittikçe şampiyonluktan uzaklaşıyor ve bu durum da Skibbe hakkındaki dedikoduları çoğaltıyor..

Deplasmanda alınan her kötü sonuçtan sonra Skibbe'nin gönderilmesine artık alıştık. Bu senaryolar Ankaraspor maçı sonrasında da artarak devam ediyor. Ancak benim anlamadığım şey, bu deplasmanda alınan kötü sonuçlar sonrası tek suçlanılan kişinin Michael Skibbe olması.

Skibbe ile ilgili düşüncelerimi daha önceden söylemiştim, 12 hafta geride kaldı ve bu düşüncelerim değişmedi. Alman Teknik Adam, hala Galatasaray'ın her maça kazanmak için çıkması gerektiğinin ve beraberliğin iyi bir sonuç olmadığının fakında değil. Bu ayrı bir konu ama sizce de futbolcuların da en az Skibbe kadar suçu yok mu?

Ali Sami Yen'de oynanan maçlarda bütün hünerlerini gösteren futbolcular, deplasmanda galibiyet için hiçbir şey yapmıyor. Sami Yen'deki mücadeleden eser yok. Ayhan, Arda ve Servet dışında hırsını ortaya koyan yok. Maçı kazanma isteği yok, bitse de gitsek diye oynuyorlar..

Skibbe, deplasmandaki bu kötü performanstan ne kadar suçluysa, futbolcular da en az o kadar suçludur. Ülkemizde fatura hep teknik adamlara çıkarılıyor ancak artık bazı şeyler değişmeli...

NOT: Galatasaray'ın 2 haftada toplam 5 tane penaltısı verilmedi. Köşe vuruşlarında artık Sarı kırmızılı futbolcuları çekmek serbest oldu galiba.. Bu maçta da daha 2. dakikada Arda yaka paça düşürülürken hakemden düdük sesi gelmedi...

631.jpg

cok dogru söylemiş imza

Bisey merak ediyorum "Skibbe istifa diyenler"....Skibnbe yanlis Kadro mu cikariyor..? Skibbe yanlis Taktikle mi oynatiyor..? hatta skibbe gecen sezon Kalliyi elestiridiniz Forvetten defansmi yapiyor..?

Bence skibbe Taktik ve 11 olarak en iyi Takimi sürüyor daha ne yapsin bu adam..? Kötü sonuclar maalesef baaazei maclarda Futbolcularin Kötü olmasi üstelik cok sakatimiz olmasi onun icinde Oyuncular yogun mac Trafigineden yorgun düsüyor....Bu Ligde en cok Mac oynayan Takim Futbolcusu Galatasaray da....Avrupa mi dersin...Lig mi dersin...Kupa mi dersin...Milli macmi dersin en cok kimde var..? 1 ayda 7 Mac oynayan baska Futbolcu varmi bu kadar cok bir Takimda..??

ama ben bosuna demiyorum biz Milli Takima okadar cok Futbolcu veriyoruz ama yaranmiyoruz yine yabancilar toplumu Fenerbahce el üstünde...

SKİBBE TEK SUÇLU MU?

631.jpg

çok saçma yazmış kimse tanımam da Sen GS nin hocasıysan futbolcunu motive edeceksin, adam gibi taktik verceksin. bişiler yapcaksın riskler alacaksın kazancaksın.. 8 kişi defans çıkıp 1 puan yeter dersen futbolcu da hoca 1 puana razı bizde idare edelim diye oynarlar. Hoca çıkacak bu kader maçımız neyiniz varsa koyun ortaya yenilseniz bile ezin rakibi press baskı istiyorum Biz Galatasarayız ve kazanıcaz desin.!! tabi kız gibi demesin bunları Fatih hoca vari gazı vererek çıkar parçalarlar Ankaraspor muş Es Es vs vs.. kim ki bunlar!! Bir Arda 3 kere satın alıyor o takımları saygılar.

Hadi istediğiniz oldu, Skibbe istifa etti ne yapacaksınız, söylermisiniz ? Kim gelecek bu takımın başına ve ne kadar zamanda toplayacak ? Eğer Skibbe gönderilecekse Türkiye'yi iyi bilen, Galatasaray'lı futbolcuları iyi tanıyan bir teknik adam gerek.Skibbe gidince yeni gelen teknik adam başarısız olursa sonra Skibbe'yi aramayın. :)

Kapsamlı Düşünmek...

Hadi istediğiniz oldu, Skibbe istifa etti ne yapacaksınız, söylermisiniz ? Kim gelecek bu takımın başına ve ne kadar zamanda toplayacak ? Eğer Skibbe gönderilecekse Türkiye'yi iyi bilen, Galatasaray'lı futbolcuları iyi tanıyan bir teknik adam gerek.Skibbe gidince yeni gelen teknik adam başarısız olursa sonra Skibbe'yi aramayın. :)

Hiç Öle Şey Olurmu Yaw :D Skibbe Gitcek Yeni Teknik Direktör Gelcek Bu Takımı Alcak Uçurcakk,Yeni Teknik Direktörle Kesin Şamp. Olcaz :D

Skibbe İstifaa,x Gelsin,x İstifaa,y Gelsin,y İstifaa,Biri Gelsin :D Yoksa Kapsamlı Düşünmek Bumuydu :rolleyes:

Eski Forumda hahahaha Yazınca Cıkan Güler Yüz Olsada Bir Kaç Tane Koysam :D

Alkışda Olsada Muhammetin Yazısının Alkışlasam...

yeterki gitsin ,,oyunu okuyamayan beceriksiz ,Galatasaray'ın büyüklüğünden daha haberi olmayan. Beraberliğe iyi sonuç diyebilen bi adama bu takım nasıl emenet edilir.....

14iph0z.jpg

Aslında Skıbbe kötü hoca değil gençlere çok önem veriyor, bu da bizim için avantaj

bu sezon sakatlıklarla çok uğraştı biraz zaman vermek lazım.

Tekrar diyorum, istifa etmesi gereken biri varsa o kisi ADNAN SEZGIN'dir. Skibbe ikinci planda gelmeli.

Bu takima elindeki mevcut kadroyla en iyi futbolu oynatan Hagi dahil, Gerets, Feldkamp bunlarin hepsi futbolcuya dayali duzenden gitti.

Simdide bir soylenti var, futbolcular Skibbe'nin kalmasini istiyormus. Simdi bunun iki basit nedeni olur.

1. Yeterince disiplin olmamasindan, ki cogu futbolcunun istedigini yapabilmesi acisindan sevdigi bir duzendir.

2. Skibbe cok masum, zavalli birine benziyo ve futbolcular ona aciyodur.

Ben 1. diyorum. Takimin abisi denilen artist Umit dahil cogu oyuncu geceleri gunduzden daha yogun calisiyolar :)

Ama asil gereken sey Adnan Sezgin'in takimdan, hattada kulupten uzaklastirilmasidir. Aksi taktirde van Gaal'ler, Didier Deschams'lar vs. bu takimin yanindan gecmez.

Boldladığım yer, hakarete varan bir kelimedir. Lütfen dikkatli olalım. Eleştiri; hakaret değildir, olmamıştır ve olmayacaktır da.

yeterki gitsin ,,oyunu okuyamayan beceriksiz ,Galatasaray'ın büyüklüğünden daha haberi olmayan. Beraberliğe iyi sonuç diyebilen bi adama bu takım nasıl emenet edilir.....

Ayrıca, görüşünüz ne olursa olsun, tepkinizi ünlem işareti (!) ile değil; düşüncelerinizle yansıtırsanız sevinirim.

/Başlık Düzeltildi.

Skibbe gitmelidir..

Görmezden gelenlere tek hatırlatmam;

Oyunu okuyamaması hatalı oyuncu değişiklikleri Leverkusen değil burası Galatasaray lig 2. den alınan 1 puana sevinilmemeli ...

Birde Buyrun tabelacılar deyin,biz siz yokken galibiyet aldığımızda da burdaydık;)

Biz anti-Skibbecilere tabelacı demeye kimsenin hakkı yok etiketlere tabelacılar yazarak büyük bir iş çıkaran arkadaşı tebrik ediyorum kuş kondurmuş...

bence saçma skibbeyi göndermek..nasıl lincolnden geçen sene verim alamadıysak skibbeden de bu sene her maçı kazandırmasını beklememek lazım...ben Skibbeye güveniyorum..bence kalmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt