Skora Sinirlenen Messi Tribünü Terk Etti!

Oğuzhan Önal

Tecrübeli Üye
Herkes messinin dünya kupası almadan maradonadan iyi olamayacağını söylüyor. Ama o dönemle bu dönem çok farklı, maradona tipinde oyuncu o dönemlerde çok çok fark yaratıyodu. şimdiki zamanda ise futbol her yönüyle gelişti savunma anlayışı olsun hucum anlayışı olsun çok daha iyi futbol oynanıyor sahada. bir oyuncunun takımı çok kötüyken o takımı şampiyon yapma şansı yok denecek kadar az. O yüzden ben dünya kupası kaldıramadı geğine takmıyorum. Biliyorumki maradona bu dönemde oynasa bu takımla messiden çok daha kötü performans sergileyeceğini biliyorum. çünkü liderlik vasfı hariç diğer her yönüyle messi maradonadan daha iyi topçu

Kiyasi falan bir tarafa birakirsak bugun Maradona Arjantin'de tapilan bir insandir ve Messi bu seviyeye hala uzaktir. Arjantin'in futbolla olan iliskisi, Maradona'nin milli takima kazandirdiklari vs. dusunulunce, Messi anavataninda Maradona'nin golgesinden kurtulmak istiyorsa Dunya Kupasi'ni kazanmak zorunda.

Sampaoli gecen basin toplantisinda "Dunya Kupasi Messi'nin kafasina dayanmis bir altipatlar, ve kazanamadigi an kafasi ucacak." gibi bir sey soyledi. Bu kadar baski altinda bakalim nasil reaksiyon gosterecek Messi.

Mehmet Eroğlu

Galatasaray Ağası
Baba Gündüz
Yarı finalde ispanya ya eliyle gol atarsa gerçek kral ilan edilir tüm mesele bu galiba

Emrah Oktay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
"Yapacağınız işi seveyim. Ben gidiyorum" sözünü uygulamalı anlatmış..

Talha Küllü

Onursal Üye
Onursal Üye
Muhtemelen hayatındaki en büyük pişmanlığı ispanya milli takımını secmemesidir. Şimdiye 2 wc 2 ec'ı vardı.
Cidden ha. Acaba İspanya'yı seçmiş olsa bu sefer "gelmiş geçmiş en iyisi" mi denirdi yoksa "Maradona kendi ülkesiyle aldı" geyiği mi dönerdi?..

İbrahim Gençtürk

Şef Gümüş Kıvrım
Yav messi nerde müptela maradona nerde yapmayın.
Dünya kupası kaldırması birini daha iyi topçu yapmaz

Levent Kolpgün

TURKISH AIRLINES
GalataSarayı Efendileri
Maradona'yı izlemiş biri olarak söylüyorum. Maradona Messi'yi top diye oynar. Sorumluluktan kaçmayan biridir Diego Armando kusura bakmayın, Messi hiç bir zaman Dünya kupası kazanamayacak. İspanya'nın üç şampiyonaya damga vuran orta sahasını arkama alsam bende Messi kadar döktürürdüm. :D Messi süper futbolcu evet kabul ediyorum ama hiç bir zaman Maradona gibi bir Lider olamayacak.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Bence Arjantin konularına 35 yaş üstünün girmesi yasaklansın, ya da açıp maç falan izlesinler.

Bomboş sahada dümdüz kaleye koşarak gol atan, elle falan gol atan bir eroinmanı bu kadar övmenin başka bir manası olamaz yoksa.

Aslan Karadağ

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla,
Yönetici
Moderatör
Messi'yi Portekiz'e Ronaldo'yu Arjantin'e koysak ne değişirdi?

Levent Kolpgün

TURKISH AIRLINES
GalataSarayı Efendileri
Arjantin'de Riverlılar hariç herkes Maradona'ya tapıyor ya :D Maradonayı izlediğimiz için onun bambaşka bir oyuncu olduğunu söylüyoruz. Mesela babama sorsak Pele der. Niye çünkü izlemiş :D Messi çok süper bir futbolcudur. Ama bir Maradona yada Pele değildir.

Murat Tunali

Tecrübeli Üye
higuain kazması yerine tekniği daha iyi olan Agüero'yu tercih ederim...Dybala ve Messi arkasında baya iş görür bence...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Mert Aydinli

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Yine mi milli takim kariyerini noktalayacak?

Sarper Yıldırım

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Arjantin'de Riverlılar hariç herkes Maradona'ya tapıyor ya :D Maradonayı izlediğimiz için onun bambaşka bir oyuncu olduğunu söylüyoruz. Mesela babama sorsak Pele der. Niye çünkü izlemiş :D Messi çok süper bir futbolcudur. Ama bir Maradona yada Pele değildir.

Abi Pele'yi nasıl izlemiş yav,ABD'de Brezilya'da falan yaşamış olması lazım babanın anca öyle.

Hakan Delikanli

Baba Gündüz
Messi iyi oyuncu ve adam olsa arjantini dünya sampiyonu yapar dimi arkadaslar

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Maradonayı bende izledim ama Messi bence daha iyi ki burada o dönemin futbol seviyesini de kıyaslamaya katıyorum.

Üst Alt