Skorbord Olay Yarattı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ts nie üstüne alınıyo ki,üstüne alınacak tek klüp fener olmalı,tsnin rakipleri bursa-akhisar nie nimetten sayıyolarsa kendilerini
Alınacak hiçbise yok yaw bunları asma yerine koyanlarda hata. En başta da fevri kafasına göre konuşan albayrak ta.
Önce bi dinlersin dimi aynı tarafta olduğun kişileri. Kafasına göre işinden alacağız aşıp kesmeli konuşmaları inanılmaz yanlış.
Aysal dönemindeki gibi konuşmayi yakalamak Lazım

Olayların bu kadar büyümesinin sebebidir albayrak.

GSCimbom Mobile App

Yapanım be akıl edenin gözlerinden öperim ellerine sağlık altına da kupa senin neyine Trabzon diye eklemelilerdi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kesinlikle . Hem ts ye hem fb ye anlami var , birinin alamadigi kupaya , otekinin milattan onceki sampiyonluklar diye aglamasina kombo cevap niteliginde

Albayrak fevri açıklama yapmasaydı keşke

Belki Başkan farklı düşünüyor adamı zor durumda bırakıyor özür dilemek zorunda şimdi boş yere

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yahu bu yazıda sadece bizim ülkede olay olur galiba.

Stad bizim mi?
Ne yazıyor orada tam olarak üst ve alt yazıyla? Yeni açılmış müze için reklam da yapmak da suç olmuş be.

Taraftarının gücünü yok sayıp kendini bu kadar ezdiren başka camia yok. Açıklama yapmanın ne gereği var onu geçtim adamı ne hakla kovuyorsunuz ya.

Yapan arkadasa tebrik ve teşekkür ederim Mustafa cengiz yönetiminide ilk defa bu konu yüzünden eleştiriyorum ne demek bu Trabzonluları ciddiye alıp açıklama yapmak ve yapanı görevden alcaz demek adamlar daha önce stadda formamızı yaktı

Bence gayet güzel espriydi, niye bu kadar kasıldı anlamadım. Adamlar formamızı yakıyor bir şey yapan yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt