ŞL 11/12 B Grubu 1.Maç | Inter 0-1 Trabzonspor | 14 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 1.Maç | Inter 0-1 Trabzonspor | 14 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 1.Maç | Inter 0-0 Trabzonspor | Devre Arası | Star TV

Trabzonsporu canı gönülden tebrik ediyorum.Umarım kazanıp ülke futboluna ihtiyaç duyulan puanları kazandırırlar.İlk yarıda fena top oynamadı.Amaç sadece 1 puan olduğundan çok fazla interin üzerine gitmiyorlar.Anlamadığım nokta koskoca İnter nasıl bu kadar kötü top oynayabiliyor ? Bizde olsa teknik direktör şu dakika itibari ile kapının önüne konmuştu.Trabzonmu iyi defans yapıyor İntermi hücum edemiyor anlamadım açıkçası!

Ilker Yasin bu isi birakmadigi sürece bize rahat yok.

Trabzonsporu canı gönülden tebrik ediyorum.Umarım kazanıp ülke futboluna ihtiyaç duyulan puanları kazandırırlar.İlk yarıda fena top oynamadı.Amaç sadece 1 puan olduğundan çok fazla interin üzerine gitmiyorlar.Anlamadığım nokta koskoca İnter nasıl bu kadar kötü top oynayabiliyor ? Bizde olsa teknik direktör şu dakika itibari ile kapının önüne konmuştu.Trabzonmu iyi defans yapıyor İntermi hücum edemiyor anlamadım açıkçası!

İnter oynayamıyor zaten 1-2 haftası var inter teknik direktörünün 4 puan kaybetse 2 macta kapının önüne koyacaklar zaten :)

Moratti mactan önce görüşmüştü Gasperini ile.

lesh bi mac

insallah trabzon kazanir

ziyaretci arkadaslarin arasindaki angutlara gelsin,trabzonun her puan alisi

simdi kuslar öter cik cik cik

Bu moratti Gasperiniyi yakar :D Adamın gözü deli Forlanı oynatamayacağı halde aldı manyak :D

Oyunun ilk 30 dakkalık kısmı gayet iyiydi ama son 15 dakika İnter'in yüklenmeye başlamasıyla beraber Trabzon çok şuursuzca top oynamaya başladı , umarım 2. yarı böyle devam etmez..

beraberlik harika sonuç olur

belli de olmaz karambole bir gol neden olmasın...

İnter kötü de Trabzonda leş :( 2 pas yapamıyorlar hücumda çoğalamıyorlar.Yazık

İnter kötü Trabzon onlardan kötü.Ama Trabzon'un durumu tecrübesizlikten 2 pas yaptıktan sonra elleri ayakların dolaşıyor.

Gençlerin önünü acması gerek artık :D

Bu soguklukla nası futbol spikeri olmus o da ayrı bi olay ya neyse :)

Daha bi 10 sene bu meslegi yapar bence. :D

Bu herif bu zamana kadar nasıl bu mesleği yapmış anlamak mümkün değil.Duayen diyorlar bide.Illuminati üyesi midir,33. dereceden mason mudur nedir.

Adam futbol katili. :asd:

Üst Alt