ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Lille | 27 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Lille | 27 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor - Lille | 27 Eylül | 21.45 | Star TV

İnsallah Trabzon kazanırda ulke puanı alırız

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor - Lille | 27 Eylül | 21.45 | Star TV

Hayırlısı, Tolga'ya gene büyük iş düşecek. Burak'ın olmaması çok büyük dezavantaj.

Lider olarak çıkma şansı var kesinlikle kullanmalı. Bu sene 2 takımımızı izliyoruz ikiside çıksa grupdan bari her hafta maç izlesek :)

trabzonun sabırlı oynaması lazım baskı kurup hücum etmeye kalkarsa avrupanın belki de en hızlı çıkan takımı fena çarpar.ve ne olursa olsun gol yememeli bir gol yer dağılırlar.

Trabzonun gruptan çıkmasının tek şansı her maçta "1 puan alsakda iyidir" mantığıyla oynaması interide o sayede yendiler.

Yok öbür türlü hadi saldıralım mantığıyla oynarsa Trabzon,farka gider Lille.

Bu arada Trabzon'un kağıt üstünde favori falan olduğunu pek sanmıyorum Lille'in maçlarını takip ediyorum geçen sezondan beri ilerde çok hızlı oynuyolar topla Hazard çok teknik,Balmont çok güçlü ve hızlı,Sow çok tehlikeli olmadık şekilde goller atıyo.

İnşallah Trabzon kazanır 1-0 olsun yeter gruptan çıkmak için büyük şans...

1 puan alırlarsa öpsünler başlarına koysunlar...

Bence grubun en zorlu takımı ile oynayacaklar çok keyifi bir maç olacak umarım kazanır takalar.

Yuru be Trabzon, valla bizimle oynadiklari her mac disinda adamlar galip olunca seviniyorum. Senol Gunes'ten oturu yarim yamalak bir Trabzonspor'lu mu oldum nedir? Hani sevmem de oralari gitmisligim vardir. Ilginc nereden cikti bendeki bu Trabzon sempatisi anlamadim.

Trabzonun gruptan çıkmasının tek şansı her maçta "1 puan alsakda iyidir" mantığıyla oynaması interide o sayede yendiler.

Yok öbür türlü hadi saldıralım mantığıyla oynarsa Trabzon,farka gider Lille.

Bu arada Trabzon'un kağıt üstünde favori falan olduğunu pek sanmıyorum Lille'in maçlarını takip ediyorum geçen sezondan beri ilerde çok hızlı oynuyolar topla Hazard çok teknik,Balmont çok güçlü ve hızlı,Sow çok tehlikeli olmadık şekilde goller atıyo.

İnşallah Trabzon kazanır 1-0 olsun yeter gruptan çıkmak için büyük şans...

Lille'in çok büyütülecek bir durumu yok şuanda. Ş.Liginde ev sahipleri bir adım öndedir. Kağıt üstüde budur. İnter'i yenebildiyse Lille'i de yenebilir. Ama söylediğim gibi. Karşısında daha dinamik takım bulacak sakin oynamalılar.

Maç deplasmanda olsa daha olumlu düşünürdüm, çünkü ts taraftarının desteğiyle, oyunu sürekli ilerde oynamak isteyecektir; Eğer ts, golü; baskılı ve etkili oynadığı dönemlerde ilk yarıda bulamazsa geride vereceği açıklardan faydalanabilecek yapıda kontra atak gücüne sahip olan lille'in gol bulacağını düşünüyorum.Umarım ts golü erken bulur ve maçı kazanır.

İnter bugün berabere kalırsa ve trabzon kazanırsa gruptan çıkarlar.

Allah yardımcıları olsun canı gönülden başarılı olmalarını isterim.

Kazanalım uşaklar bu maçı.Önümüz açılır.Forza Trabzon.

Üst Alt