ŞL 11/12 B Grubu 6.Maç | Lille 0-0 Trabzonspor | 7 Aralık | Maç Sonucu | Star TV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 6.Maç | Lille 0-0 Trabzonspor | 7 Aralık | Maç Sonucu | Star TV

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 6.Maç | Lille 0-0 Trabzonspor | 7 Aralık | Maç Sonucu | Star

Bende dakikaları bitsin diye teker teker sayıyordum ki spiker Cska 2-1 öne geçti deyince geri sayımı bıraktım. Burak boştaki Halil i görse 1-0 yenebilirdik ama nasip değilmiş.

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 6.Maç | Lille 0-0 Trabzonspor | 7 Aralık | Maç Sonucu | Star

ulan ne güzel çifte sevinç yaşicaktık.bir çuval inciri berbat ettiniz

Trabzonspor için yola uefa'da devam etmek daha iyi olacaktır. 90 dk takımı savunmaya gömüp diğer maçı beklemek bunu kabullenmektir.

interde durdu durdu golü yiyecek dakikayı buldu adiler ama umudu intere bağlamakda suç

Trabzon'un AL'ye gitmesi daha iyi oldu. CL'ye devam edememesine üzülmek şişik ego tanımı olur.

AL'de devam etme şansı var. Ama CL'de devam etse kesin elenecekti. Hatta olası bir Madrid-Barcelona eşleşmesinde farklı mağlup olacaktı.

Trabzon'un AL'ye gitmesi daha iyi oldu. CL'ye devam edememesine üzülmek şişik ego tanımı olur.

AL'de devam etme şansı var. Ama CL'de devam etse kesin elenecekti. Hatta olası bir Madrid-Barcelona eşleşmesinde farklı mağlup olacaktı.

Şu an Uefa Avrupa Ligi , Şampiyonlar Ligi'nden daha güçlü bir hal aldı :)

Yahu adı güçlü. Görüyoruz. Çıkanlardan güçlü olsalar orada olmazlardı. 2008de Liverpool dediler gördük onları UEFA'da.

Yahu bana Manu , Basel'den güçsüz der misin ?

Veya City , Napoli'den ?

Veya Valencia , Leverkusen'den ?

Veya Porto , Apoel'den ?

Hangilerini seçersin Gs'nin karşısına objektif olarak ? Eleme usülü ile grup aynı şeyler değil bence . Hayırlısı bakalım .

Yahu bana Manu , Basel'den güçsüz der misin ?

Veya City , Napoli'den ?

Veya Valencia , Leverkusen'den ?

Veya Porto , Apoel'den ?

Hangilerini seçersin Gs'nin karşısına objektif olarak ? Eleme usülü ile grup aynı şeyler değil bence . Hayırlısı bakalım .

Benim gördüğüm bugün Basel ManU'yu yenmişse TS'yi de yener. Napoli ortasahası sağlam ve belli bir oyunu olan takım. City inişli çıkışlı bir takım. Valencia konusunda bende şaşırdım. Lakin onlarda eskisi gibi değiller. Porto konusunda Apoel eğer o gruptan çıkmışsa Porto bitmiştir derim. Bunu söylerim. Maç sahada kazanılıyor, joystick başında değil.

maçtaydim soguk havaya ragmen 6 bin Turk vardi GSlisi bjklisi her kes ordaysi maç sonunda inanin yikildik Inter maçini izlemedim ama o maçi CSKAya verdi açik net ..

çok üzüldüm ya bizim maçtan sonra istiklale geçtim orada trabzonlular vardı onlardan öğrendim istedikleri skoru almalarına rağmen gruptan çıkamadılar Inter hırbosu yüzünden sen git evinde CSKA ya yenil yatıcı Inter seni. Ama UEFA daha hayırlı oldu ülke puanı açısından. Çünkü Şampiyonlar liginde eleneceklerdi zaten ilk turda puan alamadan elki. Ama UEFA da 1-2 tur ilerleme şansları var buda puan demek ülke adına zaten UEFA da alınan puanlar ile Şampiyonlar liginde alınan puanlar eşit etkiliyor hemen hemen ülke puanını bir ayrım yok gibi yani

Gruptan çıksaydı,yüklü bir para alacaktı ve ülke için prestij olacaktı en azından.

Şimdi Avrupa liginde Man City,United,Ajax,Valencia,Porto gibi takımlarla oynayacak.

Trabzonspor adına hayırlı bir sonuç oldu bana göre. Kendilerine UEFA Avrupa Ligi'nde başarılar dilerim.

Trabzonspor'un işi tam bir karadeniz fıkrası gibi oldu, aynı sezonda 2 şer kez ŞL ve Avrupa Liginde oynuyorlar. UEFA ısrarla ŞLya almaya çalışıyor, Trabzon ısrarla AL da oynamaya çalışıyor. :D

Yalnız Inter adam değilsin de, hakem de açık açık penaltıyı vermemiş Inter lehine.

Barça ve Real'i saymazsak eğer , Avrupa kupası daha zorlu hale geldi şuan.

Interi yenebilse su macta yakaladigini atsaydi Trabzon simdiye fenerliler kendilerini asmisti. Uefa'ya gitmeleri daha hayirli oldu sanki.

Üst Alt