ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Arsenal 3-0 Milan | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Arsenal 3-0 Milan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Arsenal 3-0 Milan | Maç Sonucu

şu robinhoyu mactan sonra falakaya yatırırdım ben. adam sahada süründü be.

ibra'nın serbest vuruşunda korner'e çıkan topa aut dedi.

RVP atsa o golü bambaska bir ikinci yarı izleyebilirdik. Neyse güzel mactı, Arsenalliler kacan gole yansın bu saatten sonra.

Haftaya Bayern - Basel maçını umarım Star verir. Chelsea - Napoli maçıda güzel olacak. Barca ve Reali rövanşda izlemeye gerek yok zaten fark atarlar. Umarım yanlış maç seçimi yapmazlar.

Van Persienin kafasinda harbiden big problem var.

Ulan 0-4in rövansinda 3-0 öndesin ve kalenin 2 m önünde 4-0i güm gibi kaleye vurmaktan baska güzel birsey olurmu? Asirtmaktan bile güzel olurdu güm gibi 4-0in Milanin kalbine girmesi, moralleri iyice sifira inmesi.

Malovic napiyor, artistlik yapiyor.

Artistlikte artik.

Ibrahimovic = RVP

2 yıl önce a.song haberleri çıktığında dalga geçiyorduk biz bu adamı alamayız deli misiniz kafayı mı yediniz diye şimdi melo ile takas deseler heriflere k.çımızla güleriz :D

2 yıl önce a.song haberleri çıktığında dalga geçiyorduk biz bu adamı alamayız deli misiniz kafayı mı yediniz diye şimdi melo ile takas deseler heriflere k.çımızla güleriz :D

Abi hangi kafadasınız bilmiyorum da Song bu sene de çok iyi oynuyor. Melo'ya karşılık Song'un kramponunu bile vermezler.

Üst Alt