ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat

Cevap: Re: ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray - Schalke | 21.45 | 20 Şubat

evet ilk maç kontrollü oynamamız lazım, ya hep ya hiç olmamalı.

Cevap: ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray - Schalke | 21.45 | 20 Şubat

Benden de size :005:.

Muslera'ya güvenmiyorum. Çok formsuz. Uruguay olsun kaleye gelen ilk şut gol ile sonuçlanıyor.

Vurduğumuz her top gol olur inşallah.

amin.

1-0 kazanırsak %60

2-0 kazanırsak %100 tur bizim diger türlü sonuclarda fifty fifty cok anormal ihtimaller haric

Ben pek iyi geçmeyeceği kanaatindeyim hele ki birde allah korusun talihsiz bir gol yersek (cluj,braga) da olduğu gibi çok çok zorlanırız.

Kendi sahamızda yiyeceğimiz bir gol turdan bile edebilir allah korusun.

Bu maç için hiç rahat değilim.Eğer rakip bizden güçlü olsaydı rahat çıkacaktı takım maça veya başka bir deyişle elenmemiz çokta birşey değiştirmeyecekti fakat gerek rakipte ki sakatlıklar olsun gerek yaptığımız transferlerle dünya kamuoyunda bile açık ara favori gösteriliyoruz işte bu durum çok tehlikeli hatta bazı gazeteler veya doğruluğu tartışılır bazı yöneticiler CL kupasını hedefliyoruz gibi şeyler yazılıyor tıpkı sene başında rüya takım muhabbeti gibi.O yazılanlar takımı ne hale getirdiğini CL'de ilk 3 maç gördük, çok sıkıntı yaşadık.Şimdi benim korkum oyuncular üzerinde de bir baskı oluşması eğer o baskıyı kaldıramazlarsa ki bence henüz buna daha hazır değiliz takım olarak korkunç sonuçlarla karşılaşabiliriz allah korusun...

O yüzden benim fikrim medyanın dolduruşuna gelmeyelim negatif bir durumda takımın yanında olmalıyız.TRdeki şampiyonluk bence daha önemli ve bunu almamız hiç kolay değil rakipler bunun olmaması için çok uğraşacaklar.Burda rakiplerden kastım futbol takımları değil (medya,hakem,tff vs vs ).Şimdi bu maç çok önemli isterim ki her maçı kazanalım benim demek istediğim allah korusun takım elenirse herşey bitmiş gözüyle bakmamamız.Çünkü böyle bir mesaj verilecek.Bizim herşeyden önce istikrarlı bir şekilde her sene bu turnuvaya katılmamız lazım.Bunun da en kısa en kolay yolu şampiyonluktan geçiyor.

Gördünüz bir tur atladık mali olarak baya bir para kazandık bunun her sene olması demek tekrardan adımızı avrupaya kazıtmak demek ve bunun sonunda da tıpkı 2000'de olduğu gibi mutlaka kupa gelecektir.Bence bu sezon hedefimize ulaştık CL olarak.Bundan sonraki her tur bonustur.Asıl hedef bence artık TR şampiyonluğudur.

Neyse uzun lafın kısası rakiplerimiz(medya,tff,çeşitli dalavereler kurumu artık her kimseler) bunun farkında olduğundan bu işin üstüne gideceklerdir.İşte tam burda takımın bize ihtiyacı var yalnız bırakmamak lazım.Oyuna gelmememiz lazım.

Gol yemeden galip gelmek çok önemli evimizde.

gol yemeyelim gol..

---------muslera----------

-sabri--Dany-Semih-Riera

-------selcuk--melo-------

--hamit---sneijder--burak**

-----------drogba----------

böle çıksak iyi gibi çokta bilemedik defansa yardıma gelmek falan lazım burak yapar mı?

yapsa faul yaparmı?

şuda olabilir

--burak---sneijder--hamit--

-----------drogba----------

nispeten daha iyi gibi..

Gel gelelim hayatın gerçeklerine Schalke arkadaşa bakarmısınız tipsiz ....

İlk maçta ana hedeflerden birisi kesinlikle gol yememek olacağından tek forvet çıkarız maça ya Drogba ya Burak oynar tahminen Burak ile başlarız.

Muslera

Eboue Semih Dany Riera

Hamit Melo Selcuk Nordin

Sneijder

Burak

Erken bir gol bulursak süper olur..

Allah yardimcimiz olsun.

Ayaklarımız yere değmiyor şu aralar karşımızda bir Alman ekolünden gelen disiplinli bir takım var..

Gol yemediğimiz her türlü skora razıyım..

Üst Alt