ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart - Sayfa 208 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart

Cevap: ŞL 12/13 2.Tur 2.Maç | Schalke 2-2 Galatasaray | 2.Y | 12 Mart

Hahaha. DÜn o yorumu yazdıktan 2 dakika sonra Burak atmıştı. Ama hakikatten o dakikaya kadar çok kötüydü dostum, felaket topları olumsuz kullanıyordu. Kötü oynarsa eleştirilir, bu kadar basit. Fayfasından çok zararı vardı o ana kadar. Ama sonra krallığını konuşturdu tabi.

Elestirme vardir ve benim alintiya aldigim, nankor mesajlar vardir. Bir oyuncu SL'de 7 gol atmis o ana kadar ve bir yarim saat kotu oynarken boyle tepki almasi bence cok ve cok yanlis ve ne yazikki bizim taraftar profilinin gostergesidir. Adami 30 dakikada ya kral ya amator ligin oyuncusu ederiz. Ayip vallaha.

Elestirme soyle yapsan: "Burak maalesef cok kotu simdiye kadar, insallah toparlar" yada "Hadi Burak, kral, goster kendini!" gibi mesajlar bize yakisirdi. Ha, icinde yoksa boyle dusunup yazmayi, bari adam belki kapakkkkk diye gecirir simdi banada, rezil olurum diye millet biraz temkinli olsa.

Biraz aynaya bakalim lutfen.

Elestirme vardir ve benim alintiya aldigim, nankor mesajlar vardir. Bir oyuncu SL'de 7 gol atmis o ana kadar ve bir yarim saat kotu oynarken boyle tepki almasi bence cok ve cok yanlis ve ne yazikki bizim taraftar profilinin gostergesidir. Adami 30 dakikada ya kral ya amator ligin oyuncusu ederiz. Ayip vallaha.

Elestirme soyle yapsan: "Burak maalesef cok kotu simdiye kadar, insallah toparlar" yada "Hadi Burak, kral, goster kendini!" gibi mesajlar bize yakisirdi. Ha, icinde yoksa boyle dusunup yazmayi, bari adam belki kapakkkkk diye gecirir simdi banada, rezil olurum diye millet biraz temkinli olsa.

Biraz aynaya bakalim lutfen.

Valla maç anının psikolojisi farklı. Burak takımın en kötüsüydü o ana kadar hemen hemen, pekte birşey yapacak gibi değildi. Maç anının psikolojisiyle de yazılmış olabilir o tip yorumlar. Anormal karşılanacak birşey yok bence. Burada eleştirilmesi gereken birşey varsa Burak hata yapsa da yazsak psikolojisiyle olaya yaklaşanalar. O ayrı, maç anının siniriyle yazmak ayrı şeyler.

Siz hic mi utanmiyorsunuz? Vallaha, dun arkadaslarla maci izledikten sonra bir kac saat keyfli keyfli sohbet ettik, tadini cikardik mutlulugun. Eve giderken ve bugun iste, kendi kendime dedim; eve geldigimde bugun ne guzel GSCimbom'da mesajlari okurum, coskuyu tekrar yasarim ama bu ne saygisizlik ve nankorluk be? Igrendim. Ve boyle kolay laf atan adamlarin, 'kral' demelerini, ovunmelerini, kendini ben Galatasarayliyim demelerini nasil ciddiye alabilirsin ki? Vallaha yaziklar olsun. Baska birsey diyemiyorum.

maç anında sinirden yazılmış youmları toplamak neyin kafası merak ediyorum...ikinci yarı takıma etmediğim küfür kalmadı şimdi ben Galatsaraylı değilmiyim...

Cevap: ŞL 12/13 2.Tur 2.Maç | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart

bırakın bu işleri fatih terim veriyordu turu nerdeyse , amrabatı geç aldı drogbayı oyunda tuttu 90 dakika , hepiniz çıldırmışsınızdır eminim de turu geçince kimse bir şey demiyor , hocayı tebrik ederiz maça başladığı taktik ve oyuncuların motivasyonu üst düzeydi ama müdaheleleri geç oldu ve drogbayı çıkarmamakla hata etti bence

Haha, bari taktikten birsey anlamadigini Fatih Terim'i elestirirken gosterme.

Drogba'nin defansa katkisi o kadar onemliydi ki. Bunu belki Fatih Terim'e nasil laf atim diye dusunurken gormemissindir. Ve hangi orta saha oyuncusunu katip, oyunu degistirecektin? Yekta mi? Haha, yedeklerimiz:

[FONT=Helvetica Neue, Arial, Lucida Grande, Lucida Sans Unicode, Microsoft YaHei, sans-serif]Yedekler: Eray İşcan, Hakan Balta, Gökhan Zan, Sabri Sarıoğlu, Yekta Kurutluş, Nordin Amrabat, Umut Bulut[/FONT]

Sacmalamiyalim lutfen.

maç anında sinirden yazılmış youmları toplamak neyin kafası merak ediyorum...ikinci yarı takıma etmediğim küfür kalmadı şimdi ben Galatsaraylı değilmiyim...

Soylenen kufur agizdan kacar, buraya yazilan mesajlarla kiyaslanmaz bir kere. Birde bunlar kufur degil, adami satmakdir.

tumblr_mjlsjii9Ac1rkfs41o1_1280.jpg

Yine de şahlanıyor İmparator'un Aslanları

Görünüyor -yandım aman- bize serhat yolları.:ayatollah::ayatollah::ayatollah:

[video=youtube;le7xjf7txmE]https://www.youtube.com/watch?v=le7xjf7txmE[/video]

Bürak'a ne kadar övgü yağdırsak az , 6 maç üst üste toplam 8 gol atmak sıradan bir mesele değil.MAAŞALLAH.

Burak değil de Burinho falan olsaydı heykelini dikerlerdi

Galibiyetimize iddaa oynamak geldi maçtan önce ama pek oynamadığım için uğraşmadım. :D

Şu maçın 90 dakikasını Ercan Taner'in sunumu ile izleme şansımız varmı arkadaşlar?

Soylenen kufur agizdan kacar, buraya yazilan mesajlarla kiyaslanmaz bir kere. Birde bunlar kufur degil, adami satmakdir.

Yorumlarida elestireceksek hic mesaj yazmayalim daha iyi renkdas,dünkü macda iki kisiyi elestirdim,birinci F.Terim ikinci Burak....

Fatih hoca ikinci yari baslayinca ilk yaridaki 11 ile basladi ve rakip üstümüze geldi,buraya kadar OK,ama 60.dakikalara gelince gol yiyecegimiz gün gibi ortadayken ve Drogbanin gücünün kalmadigini Alman spikerleri bile söylerken halen oyundan almamasini kabul edemedim,ha bu Drogbayi ne kötü bir futbolcu yapar,nede degerini düsürür ama o dakikadan itibaren Umut-Drogba degisikligiyle rahatlayabilirdik,Burak olayina gelince,maci seyrettiysen Burak dün gelen bütün toplari öldürdügü gibi yardim icin geldigi orta sahada yardim edecegim diye bütün toplari rakibe kaptirdi,hemde en kritik yer ve zamanlarda,attigi gol biraz sans ,biraz beceri,birazda isteginden kaynaklandi,ama dün gercekten G.Birligi macindan sonra seyrettigim en kötü Burak performansiydi,gol atmasi bir nebze olsun dünkü kacirdigi pozisyonlari affettirmis oldu.Onun icin elestiri herkese olacaktir,bugüne kadar en cok elestirilen Hamit (..ki bende cok agir elestiriler yapmisimdir Hamit icin) dünkü macin yildiziydi,olur ya belki Kayseri macinda gene kafamizi yerlere vurduracak,kendine saydirttiracak ama bugün icin bugünü yasayalim,hatalarimizdan ders alalim,iyi sonucda takimi övdügümüz gibi kötü oyundada elestirmek gayet normaldir,sonucda insaniz,robot degil,üzüntümüzü ve sevincimizi orantili yasayamadigimiz anlar olabilir ;)

[video=youtube;Aouf_0gmPLA]https://www.youtube.com/watch?v=Aouf_0gmPLA[/video]

Tribünde cektigim bir an.. Son dakikayi videoya alayim dedim.. Bunu duyan Umut (adasim) Gol atayim dedi ! :D ne maçti bee

(video kontrolsuz çekildi kusura bakmayin heycandan oldu galiba :ayatollah:)

[video=youtube;pF4f62SrYvI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pF4f62SrYvI[/video]

[video=youtube;gZ_zvdy1C_k]https://www.youtube.com/watch?v=gZ_zvdy1C_k[/video]

Üst Alt