ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United - Galatasaray | 19 Eylül | 21.45 | Smart S

-------------Muslera

Eboue---Semih---Cris/Dany---H.Balta

-------Melo----------Selcuk

Engin---------Emre----------Amrabat

--------------Burak

Tek forvet cikacaksak eger iyi bir dizilis olabilir.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United - Galatasaray | 19 Eylül | 21.45 | Smart S

Gecen sezon deplasmanda nasıl oynadiysak bu maçta da öyle oynarız.

---------------Fernando Muslera---------------------

Emanuel Eboue--Semih Kaya ---Cris-------Hakan Balta

----------------------Felipe Melo--------------------

Engin Baytar------Selçuk Inan-------Nurettin-Amrabat

(Emre Colak)

-----------Umut Bulut------Burak Yilmaz-------------

En iyi kadro budur ben sahsen Enginin oynamasindan yanayim riskleri severim ama Emre olacaktir buyuk ihtimal

Allah yardimcimiz olsun.

bu maçta burak oynar. ne elmanderle yorması yahu. bu maçta pres filan yapılmaz. bekleyip öpecen bunları.

Asıl pres yapmazsan çok kötü olur bence.

Manchester gibi bir takıma rahat edebileceği şekilde ortasahayı bırakırsan kanatlarda Valencia, Nani sağdan sola soldan sağa dağıtırlar. Bu yüzden hiç sistemimizi bozmadan oynamalıyız, forvet oyuncuları rakip kendi sahamıza yaklaşırken mutlaka pres ve rakibi rahatsız etme. Orta saha, bekler, kanatlar ve stoperler, hepsi birbirine yakın, araya adam sokmamalıyız.

Topu kaptığında hızla açılmalı, mutlaka hızlı atak, çapraz koşu ve kanatlardan kaçacak adamlarımız olmalı.

---------------Fernando Muslera---------------------

Emanuel Eboue--Semih Kaya ---Cris-------Hakan Balta

----------------------Felipe Melo--------------------

Engin Baytar------Selçuk Inan-------Nurettin-Amrabat

(Emre Colak)

-----------Umut Bulut------Burak Yilmaz-------------

En iyi kadro budur ben sahsen Enginin oynamasindan yanayim riskleri severim ama Emre olacaktir buyuk ihtimal

Allah yardimcimiz olsun.

Burak yerine Elmander'le başlanmalı bence, ikinci yarı da Burak girmeli. Bunun dışında Engin de dahil mutabıkım.

Asıl pres yapmazsan çok kötü olur bence.

Manchester gibi bir takıma rahat edebileceği şekilde ortasahayı bırakırsan kanatlarda Valencia, Nani sağdan sola soldan sağa dağıtırlar. Bu yüzden hiç sistemimizi bozmadan oynamalıyız, forvet oyuncuları rakip kendi sahamıza yaklaşırken mutlaka pres ve rakibi rahatsız etme. Orta saha, bekler, kanatlar ve stoperler, hepsi birbirine yakın, araya adam sokmamalıyız.

Topu kaptığında hızla açılmalı, mutlaka hızlı atak, çapraz koşu ve kanatlardan kaçacak adamlarımız olmalı.

Burak rahatsizligin aga babasini yapiyor. Hersey cok kosmak degil, akilli kosular yapmak.

Burak bu ligin en iyi forvetidir arkadaş! Bu sene beni en çok sevindiren transfer oldu. Ne Hamit, ne Umut, ne Amrabat...

Çarşamba gününe de az kaldı, hayat duracak. Yer yerinden oynayacak!

Burak rahatsizligin aga babasini yapiyor. Hersey cok kosmak degil, akilli kosular yapmak.

Top bizdeyken dediğin kabul ama top rakipteyken Elmander ve Umut gibi rahatsız etmiyor rakibi.

Bugünkü maçta da bir ara Umut tek başına sahayı enlemesine deparlıyordu, biraz yardım edip paylaşması gerekir bence.

Burak oynasın istiyorum artık ama Elmander ile Umut gol attığına göre bu hafta da zor muhtemelen. :eek:

Burak'ı ilk 11'de görmek istiyorum artık, en kötü ihtimal Akhisar macında otursun artık ilk 11'e, ama bu maca muhtemelen 11'de baslayamayacak olmasına üzülüyorum.

Top bizdeyken dediğin kabul ama top rakipteyken Elmander ve Umut gibi rahatsız etmiyor rakibi.

Bugünkü maçta da bir ara Umut tek başına sahayı enlemesine deparlıyordu, biraz yardım edip paylaşması gerekir bence.

Carsamba gunu ilk ceyrek saatten sonra topun bizde daha fazla kalacagini dusunuyorum. Bakalim, hoca en iyisini cikarir. Bu takima guvenimiz tam.

takım cool olursa çarşamba güzel bir sonuçla dönebiliriz ...

Ben bu olayı biraz yıllar önce Arif tercihine benzetiyorum.

Berabere veya yenik giden tüm maçları Arif oyuna girdikten sonra kazanıyorduk. Takım birden bambaşka bir takım gibi oynamaya başlıyordu.

Herkes Fatih Terim'i eleştiriyordu, Arif ilk 11 oynar diye ama Fatih Hoca ısrarla 2. yarı oyuna alıyordu ve bundan taviz de vermedi.

Çünkü taktik dediğimiz şey böyle birşey.

Defans oyuncusu 60 dk. koşmuş, karşısındaki oyuncu da aynı şekilde. Birden karşısına dipdiri ve yetenekli bir oyuncu geliyor, adam zaten baştan kafa olarak kopuyor, deparlarda zorlanmaya başlıyor, faul yapmaya başlıyor, adamı kaçırıyor, vs.

Ha Burak'la başlamaya sadece bir şekilde evet diyebilirim; Fatih Hoca başlarda 1 gol atıp üzerine yatmayı düşünüyorsa Burak'la başlar, golü bulursa 2. yarı başlarında forveti teke düşürüp ortasahaya oyuncu alır ve 4-5-1'e döner. Ama ben bunu zayıf ihtimal olarak görüyorum.

Bence Fatih Hoca şimdiye kadar ne oynattıysa yine aynı taktik ve dizilişle çıkacak.

Arkadaşlar kaç haftadır bu maçı düşünüyorum..

Carsamba gunu ilk ceyrek saatten sonra topun bizde daha fazla kalacagini dusunuyorum. Bakalim, hoca en iyisini cikarir. Bu takima guvenimiz tam.

Evet, biz kendi oyunumuzu oynayalım, takımımızla gurur duyalım, yenilsek de üzülmem.

Özlemişim bu hissi, dediğin gibi Hoca'nın da takımın da en iyisini yapacağına eminim ben de.

engin muhabbeti basın uydurması beyler fatih hoca en fazla son 15-20 dk sokar o da maç skor ve oyun olarak iyi giderse ...

3:3 biter

bu skoru biryerden hatirliyorum ama nereden;);)

Üst Alt