ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj - Galatasaray | 21.45 | 7 Kasım | Smart Spor

takımın manu macındakı konsantrasyonla sahada olacagını ve sahadan galıp ayrılacagımızı dusunuyorum.ınanıyorum aslanlara...

manunun bragadan 3 puanı almasıyla tekrar ıddaalı duruma gelecegız ınsallah..:ayatollah:

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj - Galatasaray | 21.45 | 7 Kasım | Smart Spor

Bu maçta tek güvencem İmparator o bilir işini

Sizce Cluj beraberliğe mi oynayacak yoksa galibiyet için mi?

Sizce Cluj beraberliğe mi oynayacak yoksa galibiyet için mi?

Cluj cephesi:

1 puanla Braga'nin önündeler , Braga ManU'dan zaten puan alamaz, bunlara da 1 puan almak icin sahaya cikar. Alirlarsa Braga ile 2 puan fark olacak. Braga'ya da evinde yenilmezse garantiledi diyebiliriz. Bu yüzden beraberlige oynarlar, kontra atak denemek isteyeceklerdir.

Galatasaray cephesi:

Manchester'in Braga'ya puan vermeyecegini düsünüyorum ben. Yani yenersek ikili averajla 2.siraya yükseliyoruz. Manchester macini kaybetsek bile iddiamiz son maca tasiniyor, Braga'dan gelecek galibiyet ile de 2.bitiririz.

Cluju yenersek önümüz çok açılır.Utd de bragayı yener zaten.Son braga maçında gruptan çıkma şansımız olursa gruptan çıkarız.

Yenersek en kötü 3. oluruz bence.

Cluj'un beraberliğe veya galibiyete oynama gibi bir derdi olmaz. Çünkü zaten rakibinin %100 galibiyete ihtiyacı olduğunu biliyor adamlar. Ben olsa çok dengeli oynardım. Galatasaray yüklenmek zorunda. Mecburen.

Ha bana alsa yüklenmemeliyiz ama.

Fatih Terim'inde söylediği gibi henüz son sözümüzü söylemedik

Cluj cephesi:

1 puanla Braga'nin önündeler , Braga ManU'dan zaten puan alamaz, bunlara da 1 puan almak icin sahaya cikar. Alirlarsa Braga ile 2 puan fark olacak. Braga'ya da evinde yenilmezse garantiledi diyebiliriz. Bu yüzden beraberlige oynarlar, kontra atak denemek isteyeceklerdir.

Galatasaray cephesi:

Manchester'in Braga'ya puan vermeyecegini düsünüyorum ben. Yani yenersek ikili averajla 2.siraya yükseliyoruz. Manchester macini kaybetsek bile iddiamiz son maca tasiniyor, Braga'dan gelecek galibiyet ile de 2.bitiririz.

Bence maça kontrollü başlamalıyız,şu an en etkili olan silahımız arkaya atılan uzun toplar,zaman zaman geri çekilerek arkada boş alan aramalıyız.Bunu düşünerek uzun pasları şu an daha iyi olan Selçuk ve Yekta oynamalı.eğer Hamit oynayacaksa kesinlikle sağ kanatta oynamamalı,atağın hızını kesiyor.

Nasıl olursa olsun bir şekilde kazanmamız lazım! İnşaAllah kazanırız...:yenieek:

kontrollu oyna at defans arkası yazsın burakla umut yani umarım :cool:

Kontrollü oyun ve erken gelen bir gol Cluj'u yusuf yusuf eder bence. Söyle öne gecelim de o 1 puana oynayan takimlari oynarken bir görelim dimi ama. iyice risk almadan bulacagimiz 2.gol cok rahatlatir bizi. Cluj bence vasat bir takim, Genclerbirligi veya iyi bir IBB kesinlikle daha iyidir bunlardan.

Kontrollü oyun ve erken gelen bir gol Cluj'u yusuf yusuf eder bence. Söyle öne gecelim de o 1 puana oynayan takimlari oynarken bir görelim dimi ama. iyice risk almadan bulacagimiz 2.gol cok rahatlatir bizi. Cluj bence vasat bir takim, Genclerbirligi veya iyi bir IBB kesinlikle daha iyidir bunlardan.

:D:D

Braga maci dahil su ana kadar oynadigimiz maclarda emin degildim kazanacagimiza hic.

Ama bu defa eminim, insallah kazanacagiz.

AW: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj - Galatasaray | 21.45 | 7 Kasım | Smart Spor

Mac carsamba günü oynandigi icin dsmart mi verecek ?

............................Muslera................................

Eboue............Semih/Cris............Dany...........Riera

...........................Yekta...................................

Hamit.....................Selçuk......................Amrabat

.....................Umut...........Burak........................

ilk 11 böyle olacak 10 kişi belli zaten,bi tek Semih yada Cris oynayacak stoperde.Bence hoca Crisi oynatır.

Ulan arenadaki cluj maçına hala üzülüyorum nasıl 3 puan alamadık be.Yağmur hiç yaramadı bize.Bari deplasmandaki maçı yenelimde diğr takımlarla(cluj,braga)avantaj olarak aynı konuma gelelim.

şu defansı görmezden gelsem direk kazanırız dicem. kesin gol ve goller atarızda yememek önemli.

carsamba gününden cok korkuyorum :( umarim yenip geri döneriz.. yenersek braga macinada iki kat daha motivasyonlu gideriz

Üst Alt