ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

beyler biz manuyu yenersek clujda bragayı yenerse 3. lük garanti olur braga son maça iddiasız çıkar. clujunda manuya deplasmanda kaybetme ihtimali yüksek. o yüzden mutlaka cluj kazanmalı baraga karşısında.

braga yensin cluju biz en azından avrupa ligini garantileyelim..

Şu grubu geçersek kimleri alırız acaba? Uefa'ya bile gitsek ben kaliteli adam alacağımızı düşünüyorum.

cl'de ikili averaja bakılır.

eğer biz manu'yu yenersek cluj'da braga'yı yensin bence.

bu durumda manu 12 biz 7, cluj 7, braga 3 olur. braga sonunculuğu garantiler. devre dışı kalır

son maçlarda cluj manu deplasmanından puan alamaz ve bizim bragadan alacağımız skorun hiç bi önemi kalmaz gruptan çıkarız.

manu'yu istanbulda yenersek %99 tamam bu iş.

Bizim için clujun kazanması daha iyi arkadaşlar son maç braga ile kafa kafaya girersek adamlar kendi evlerinde ne yapar eder alırlar maçı .Biz manuyu yenelim , clujda bragayı son haftaya 7-7 girelim en iyisi bu olur

Şu grubu geçersek kimleri alırız acaba? Uefa'ya bile gitsek ben kaliteli adam alacağımızı düşünüyorum.

ben devre arasında yaşlı veya yıldızı sönmüş adam istemiyorum. ya sağlam iyi forvet, veya kanat-forvet almak gerekli. ujfa ne zaman dönecek bilmiyorum ama..

melo çok fos çıktı son maçlara bakarsak- amrabat bence türkiye liginde iyi ve şpl de skor bizdeyse iş yapar...

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj - Galatasaray | 21.45 | 7 Kasım | Smart Spor

Off off o an'i düsünemiyorum bile, mutluluk'tan neler yasarim bilemiyorum. Ama o iki gol galibiyet'i getirmeli, yoksa hic bir anlami kalmaz. Ya bu maci ben iyice duygusala bagladim. Yemin ederim biz bu maci yarin yenmeliyiz. Su an icimde öyle bir enerji varki, git simdiden soyunma odasina ve yarin icin bir konusma hazirlamak istiyorum.

Yenmeliyiz, baska yolu yok.

hakan abi nerdesinnnnnnnnnn

biz m.unıted yenersek

en iyi braga-cluj beraberliği olur ama zannetmiyorum bu cluj bragaya yenilir.

son maça 1 puan önde girersek braga saldırır mecbur. ben bragaya kaybetceğimizi düşünmüyorum. defansif anlamda yoklar bence...

beyler

eğer biz manutd ı yenersek, cluj bragayı yenerse, son maçda bragayla oynucaz portekizde, cluj de manchester united la oynıcak old trafford da

Böyle girdik diyelim son haftaya

Puan durumu

Man utd 12

Biz 7

Cluj 7

Braga 3 olcak

son maç bragaya yenildik, cluj da manutd a yenildi diyelim

tablo

man utd 12

biz 7

cluj 7

braga 6

7 puanla grupdan çıkan çok ender takımlardan biri oluruz :D

La oğlum antu niye bu kdar kasıyor

:D:D

Birazdan size bi msj göstericem kopacaksınız hazır olun ve okumadan önce sıkı sıkı tutunun şu an arıyorum....

beyler

eğer biz manutd ı yenersek, cluj bragayı yenerse, son maçda bragayla oynucaz portekizde, cluj de manchester united la oynıcak old trafford da

Puan durumu

Man utd 12

Biz 7

Cluj 7

Braga 3 olcak

tablo

man utd 12

biz 7

cluj 7

braga 6

biz 10 puan yaparız. ilk maçını kaybedip gruptan 10 puanlak çıkmak (inşaallah) avrupa korkar la yine, fatih terimin türk takımları geri dönüş efsanesi muhabbetti.

vallah onu bunu bilemem iki maçıda alacak güçteyiz. önemli sakat vermemekk

beyler

Puan durumu

Man utd 12

Biz 7

Cluj 7

Braga 3 olcak

tablo

man utd 12

biz 7

cluj 7

braga 6

o da bişey mi. geri kalan bütün maçlar berabere biterse 6 puanla çıkarız

hadi iyi geceler abartmayın laa,

avrupa fatihi geri döndü. oh bilmeme kaç gün sonra galibiyetle tanıştık ve deplasmanda galip geldik.

sakin olunn,,,:trollface:

Üst Alt