ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Re: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

Dün bi ara Karabük taraftarinin sesi geliyordu . Durum cidden vahim

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

Ali Samiyen'in yüzde 10 etkisi yok..

Şunu diyi Samiyende gittiğim maçlarda atmosfere ayak uydurubiliyorsun ancak Arenada ki gittiğim maçlarda atmosfere ayak uydurmak imkansız çünkü kopuk tribünler...

ali sami yen'i özlememek elde değil çünkü oranın bir RUHU MAZİSİ YAŞANMIŞLIKLARI vardı ne diye yıktırdık güzelim stadı avrupada birçok takım 100 senelik stadlarında oynama devam ediyor barcelona, real madrid,milan vb yıkmak çok kolay.. aslında biraz yenilense idi yeterliydi o yüzden ali samiyeni yıkıp şu robotlaşmış ruhsuz "arenayı" yaptıranlara hakkımı helal etmiyorum..

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

Aslantepe'nin atmosferi hiç ama hiç deplasman takımı boğmuyor hatta bizden daha rahat oynuyorlar . Mesela eski ASY iyiydi ya da Borissa Dortmund'un stadının atmosferi . Bizim stad da keşke böyle olsaydı . Koltuklar kırmızı yerine siyah falan olsaydı çimlerin rengi fazla açık olmasaydı ne biliyim bulun işte :D

sorun taraftar gruplarında.

eskiden kapalı ve yeni açık vardı. şimdi tüm ateşleyici gruplar kale arkasında. derbi maçı dışında tüm stad hiçbirzaman bütünleşemiyor.

en ateşli grub kale arkasında. sen bizim futbulcoların kale arkaları dışında elleriyle hadi diyip orta kısımları hareketlendiğini gördünmü? şovlar kale arkasında olduğu için tv de izlerken veya maç esnasında fazla farketediyorsun.

futbolcuda etkileniyor elbet, orta kısımlar sönük böülk pörçük çünküü...

ayrıca stada ne suç buluyosunuz arkadaş.. size çok ufak bir misal..

b.dortmund veya juve maçı almanya da oldu değilmi?? stad yapısı aynı.eskiden tüm çılgın gruplar orta kısımlardaydı. ateşlemeyi gördük.

ayrıcaa şuda var , başarılar gelmeye başladığında o heycan kat sayısı daha da yukarı çıkıyor...

sorun stadlarda değil insanlarda. yaşananlar-olaylar yüzünden insanların futbola olan heycanı azaldı. spor programalrında bile artık izlerken tartışma varsa durup izliyoruz. heycanın olmadığı yerde başkasına heycan vermek görülmüş şey değil.

Dany,Cris,Hakan bi daha forma giymesin bu takımda.Rezil herifler.Utd maçında da g.zan oynasın diyicem de ondan da çok korkuyoum.Ah ujfalusi ah nerelerdesin.

utd maçında

muslera

eboue

semih

x

riera

yekta

selçuk

hamit

engin/amrabat

elmander

x

ultrAslan bitmiştir arkadaşlar yeni yapılanma lazım olmaz böyle dakika 80 başarılar gelir geçer diyorlar şaka gibi maçın başında 3lü ile hafif sesleri çıkıyor o kadar sonra uyuz gibi bir başlıyorlar lay lay lay lay lay saldır galatasaray diye 60 70 dakika boyunca ayar oluyorum eskiden tek gerçek ultrAslan vardı şimdi tinerci topluluğu bile uA yı 5 e katlar adamlar tam destek veriyor takıma ateşli tezahüratlar ile

Arkadaş siz de kafayı taraftarla bozdunuz yahu. Bırakın artık taraftarı saha içine bakın, sahanın içinde bişey yok ki.

ultrAslan bitmiştir arkadaşlar yeni yapılanma lazım olmaz böyle dakika 80 başarılar gelir geçer diyorlar şaka gibi maçın başında 3lü ile hafif sesleri çıkıyor o kadar sonra uyuz gibi bir başlıyorlar lay lay lay lay lay saldır galatasaray diye 60 70 dakika boyunca ayar oluyorum eskiden tek gerçek ultrAslan vardı şimdi tinerci topluluğu bile uA yı 5 e katlar adamlar tam destek veriyor takıma ateşli tezahüratlar ile

Settekiler hep aynı besteleri giriyor taraftar ne yapsın.Bir deplasmanlarda yaptığımız tribünlere bakın bir iç sahadaki farkı anlarsınız zaten.

Taraftarla alakası yok bunun.Geçen sene real,barca,dortmund taraftarımı vardı taraftar olarak.O zaman herkes memnundu sahada da iyiydik çünkü.

Öncelikle ligdeki tuhaf oyunumuzun burayı etkileyeceğini sanmıyorum. Özellikle ligde son 2 maçta, rakibi küçümsemek ve kafayı maça verememek gibi etkenlerin bazı futbolcuları olumsuz etkilediğine inanıyorum.

İkincisi, bu maçı ekstra bir maç olarak görüyorum. Bu bir prestij maçı. Grubun düğümü Braga maçında çözülecek. O yüzden bu maçı, gruptan çıkma mücadelesinin parçası olarak değil, önemli bir prestij maçı olarak görüyorum.

Üçüncüsü, kabul edelim ki bu maçın skorunu belirleyecek en önemli etken United'ın oyun anlayışı olacaktır. Gerçekten kazanma arzusunda olan bir United'ı dünyada pek az takım durdurabilir.

Umarım, keyifle ve gururla izleyeceğimiz bir mücadele olur.

Abi niye öyle düşünüyorsun bu maçı kazanırsak Cluj da Bragayı yenerse yüzde 99 çıkıyoruz gruptan.

Ama yeni bestelerin mutlaka türetilmesi lazım.Bizimkiler ilk 3lüyle girip sonra lay lay sonra inandık biz sizlere en sonda galipsek nevizade mağlupsak hep oyunlar senaryolar.Hep aynı nakarat biraz daha tezahüratların türetilmesi lazım.

Kadro kesinlikle bu olmalı

Muslera Sabri Semih Danny Riera Hamit Engin Selçuk Amrabat Elmander Burak

En iyi kadromuz sahada olursa ancak umudum olur benim. Adaletli bir kadro görmek istiyorum.

Cevap: Re: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

Biraz çok bağırınca birşey kaybetmez kimse .

Bağırmıyo dostum işte, zorla mı bağırtacaksınız milleti? Onu da geçiyorum bizim mağlubiyetlerimizin sebebini taraftara yükleyecek durumda değiliz şu an. Gayet kötü oynuyoruz. Taraftar gene iyi kötü stadı dolduruyor, maddi destek veriyor. 55000 kişilik bi stadda herkesin bağırması gibi bi durum dünya üzerinde yok. Böyle lüks, konforlu stadlarda taraftar oturur maç izler.

Üst Alt