ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat

Muxtar Askerov

Parçalı Üye
seferdeki maca terk forvetle cikmak lazim , 4-5-1 kimi orta sahani kalabalik tutub oyle oynamaliyiz

Arda Deniz

Jose Mourinho
GalataSarayı Efendileri
BheQAOCCIAAHb0i.jpg

Hakan Ergün

10 Numara!
SLde haftanin onbiri:

Roberto (Olimpiyakos)

D. Carvajal (Real Madrid)

Sergio Ramos (Real Madrid)

A. CHEDJOU (Galatasaray)

ALEX TELLES (Galatasaray)

Gareth Bale (Real Madrid)

Angel Di Maria (Real Madrid)

H. Mkhitaryan (Borussia Dortmund)

Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

R. Lewandowski (Borussia Dortmund)

Karim Benzema (Real Madrid)

:)

Halit Bozkurt

Şef Gümüş Kıvrım
Beyler röportajlar da Chedjou ve Drogba'nın üstünde ki eşofmanlar store de varmı.?

Onur Yilmaz

Taçsız Kral
Felipe Melo kesinlikle simdiden bir efsane. Ilerde giderse, yada futbolu bizde birakirsa, herzaman anacagimiz bir futbolcu olacaktir.

Sedat Görür

Aslan Üye
Maç izlerken çok hoşuma gitmişti . Sneijder'in korner kullanırken karşı tribünün de göründüğü müthiş bir açı vardı , kaçıncı dakika olduğunu bilen var mı ? Maçı indirdim sardırarak şöyle bir baktım da bulamadım.

Barış Çetiner

Baba Gündüz
scolaride mal melo tek başına chelsea orta sahasını sildi ramires willian bunlar milli takımda melo yok

Celal Dereli

Cezalı
İkinci maça Chelsea hızlı başlayıp gol bulmak isteyecektir. Dayanabilirsek sıkılıp skorun üzerine yatmaya başlarlar diye tahmin ediyorum. İstanbuldaki Juventus maçı gibi son 5-10 dakka içinde bir tane tıkayabilirsek turu geçeriz.

Barış Çetiner

Baba Gündüz
bu arada dünki skora en büyük etkiyi eden şerefsiz federasyondur malesef selçuk'u çok sevmeme rağmen rezalet oynuyor yabancı sınırı olmasa guarin melo akardı göbekte burak yerine nani tipinde bir kanat akardı ileride eboue yabancı sınırına takılmaz maç kondisyonu ile çıkardı maça ALLAH belanı versin federasyon!!

Şerafettin KOÇ

Melisanın Babası
Taçsız Kral
Türk oyuncular pas şiddetini ayarlamada yetersiz tabi bu altyapı ile alakalı birşey. Chelsea maçında Selçuk ve Burak bunu zaman zaman gösterdi.

Bu maçla ilgili görüşlerimi yeni söyleme imkanım oluyor. İyi oynadık ancak Mancini çok hatalar yaptı. Hakanın stoperde başlaması,Sneijderin kanatta oynama saçmalığı,Ve tam baskıyı kurduğumuzda Drogba yerine Umutun girmesi bizim önümüzü kapattı açıkcası. Yekta hamlesi çok akıllıcaydı

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu 📺
Yönetici
Administrator
[media]https://www.youtube.com/watch?v=aDzg-AKzYwU[/media]

Üst Alt