ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV

Okan Buruk ise kulaklığından müzik dinliyordu.

Bir ara Fatih Hoca’nın dikkatini çekti.

Okan’ın neyi dinlediğini merak etti.

Şarkı, Candan Erçetin’in söylediği “elbette...”

Şampiyon-luğun hikâyesini anlatmak için yapılmış bir şarkıydı sanki.

Elbette... | Güneri Cıvaoğlu | Milliyet.com.tr

selçuk inanla burak şu şarkıyı dinleyip ruhlarına bi çeksinler.belki ayakları iş görür.

Ilk macta yaptigimiz hatayi yapmayarak, ikinci yaridaki oyunu korkmadan Ingiltere´de de sergilemeliyiz.

Ilk etapta gol yememek cok önemli. Ilk yarida turu onlara vermezsek (2-0 vs), bu turu gecebiliriz.

Tabiki cok zor olacak, kalp dayanmayacak, ama sansimiz var. Ben Aslanlara inaniyorum. Herkes inaniyor.

1-1 cok tehlikeli bir skor. 1-0 öne gecseler bile sansimiz devam edecek. Hele öne gecersek var ya, iste o zaman inanilmaz bir mac olur.

944366_Galatasaray_SK.jpg

Sneijder solda olmuyor .. Selcuk zaten bir halta yaramiyor bari o solda oynasin ..

Sneijderin yerine Yekta kayar oyun icinde .. Sneijder serbest oynar Drogbanin arkasinda

Şu yılların yetersiz Yektasına da aşık oldu ya herkes, anlam veremiyorum helal size valla ya.. Iyki bi Chelsea maçında hata yapmadan oyun bitirdi

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Çıkıp korkusuzca oynayıp maçta ki ilk golü bulursak sonrasında çok rahatlarız ve kontralarla farkı artırma şansını elimize geçiririz , İnşallah turu atlayan taraf biz oluruz.

Mancini, Veysel Sarı Pişmanlığı Yaşıyor

veysel-700-x-400.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, Veysel Sarı konusunda bir pişmanlık yaşıyor.

9 transfer yapan Galatasaray, UEFA’ya sadece üç oyuncuyu bildirebilecekti. UEFA’ya bildirilen oyuncular Hajrovic, Burdisso ve Telles olmuştu.

Ancak Chelsea maçında görüldü ki, Mancini, Arjantinli stoper Burdisso’yu 18’e bile almadı. Bu durum UEFA’ya 3 Şubat’ta sunulan listeyi de yeniden tartışmalara açtı. Ancak Mancini’nin hatasını kabul ederek, “Veysel son gün transfer edildi. Sonuçta futbola aylardır ara vermişti ve Chelsea maçlarına kadar hazır olup olmayacağı belirsizdi. Bugün olsa Veysel’i kesinlikle listeye alırdım” ifadesini kullandığı öğrenildi.

Mancini’nin Deneme Şansı Yoktu

Konuyla ilgili Milliyet’e konuşan sarı-kırmızılı yöneticiler ise, “Mancini haklı. Vakit yoktu ve Veysel’in transferin yapıldığı gün UEFA’ya yeni liste verildi. Deneme, görme şansı yoktu. Kaldı ki zaten ligde kullanamadığımız yabancılar var. Bu noktada hem Türkiye’de oynatmamak hem de UEFA listesine almamak yabancı futbolcuların transferini de sorgulatır hale getirir. Tercihleri bu yüzden anlayışla karşılamak gerekir” dediler.

bu topic efsane olacak.

3-2 kazanırız. son gol 90+3te oyuna sonradan gelen umuttan gelir. diğer goller ise yekta ve burak gibi bir his var bende.

rakibin golleri hazard ve etoôdan gelir.

Burda bile zorla gol attık o savunmaya orda attırmazlar gol atamadanda tur atamayacağımız için eleniriz tahminim 2- 0

Üst Alt