ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV

Chelsea Morinho ile İngiltere'nin yeni Man Utd.'si olur.Bu sene cok iyiler ama bu onları elememize mani olamayacak.Bu tur bizim olacak ama sampiyonluk malesef gidecek.Çünkü Chelsea'yi eleyecegimize inanıyorum ama deplasmanda en bktan anadolu takımını yenecegimize olan inancımı yitirdim :(

Macin 0-0 devam etmesi hep lehimize olur. O atmosfere alisip ayak uydurduktan sonra da golü düsünebiliriz.

Önemli olan, macin basinda turu Chelsea´ye vermemek. Bunu basarirsak, sanslar %50 olur.

Galatasaray her takima karsi gol atabilecek kapasitede. Biraz da sans yanimizda olursa neden olmasin?

Cok zor, kabul ediyorum, ama imkansiz da degil.

bu maç herşeye gebe. eleyebiliriz de elenebiliriz de. kesin chelsea tur atlar diye birşey yok. ama şansımızı arttırmak için mümkünse burak takıntısından vazgeçmemiz lazım. en azından bu maçlık.

Çok kötü patlayacak bence bu maç.İddaa parayı kıracak.O yüzden hayatta üst olmaz.2-2 diyenler falan kendini kandırmasın bence.

0-1 Galatasaray kazanır.

Çok büyük bir aksilik olmazsa,Mancini yine takımla oynamazsa

-----------------------------------Muslera----------------------------------------

--Emmanuel Eboue-------A.Chedjou--------Semih Kaya-------Alex Telles-------------

-------------------------------Yekta Kurtuluş-------------------------------------

--------------------Felipe Melo--------------Selçuk İnan---------------------------

--Burak Yılmaz---------------------------------------------Wesley Sneijder--------

-------------------------------Didier Drogba--------------------------------------

gibi bir kadro ve diziliş olabilir.

Macin 0-0 devam etmesi hep lehimize olur. O atmosfere alisip ayak uydurduktan sonra da golü düsünebiliriz.

Önemli olan, macin basinda turu Chelsea´ye vermemek. Bunu basarirsak, sanslar %50 olur.

Galatasaray her takima karsi gol atabilecek kapasitede. Biraz da sans yanimizda olursa neden olmasin?

Cok zor, kabul ediyorum, ama imkansiz da degil.

Katılmakla birlikte çok fazla pozisyon bulacağımızı düşünmüyorum.En fazla 1-2,bilemedin 3 pozisyon bulabiliriz.Onların da %100 pozisyon olacağı muamma.O yüzden Juventus maçındaki gibi en ufak hatada cezayı kesip skora yatmamız lazım.O maçta hatalı penaltı olmasaydı 0-1 kazanmıştık örnek.Uzun lafın kısası Arena'daki gibi bir oyun beklemek,Chelsea'nin de Arenadaki gibi olmasını beklemek hayalcilik olur bence.0-1 gibi geliyor bana skor.

dk 75'e beraberlik yada chelsea'nin 2-1 üstünlüğüyle girersek tur bizim inşallah :)

İlk yarı bittiğinde 2 farklı geride olmamak cok önemli

Üst Alt