ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül

------------Muslera------------

Eboue-Chedjou-Semih-Dany

Amrabat-Melo-Selçuk-Bruma

------------Sneijder-----------

(Amrabat)--Drogba--(Bruma)

Hocanın, Brumayı hazır gördüğü takdirde çıkaracağı muhtemel kadro budur tahminimce. Hurra saldırmaya gerek yok. Önce durdur sonra vur. Zaten Ancelotti'nin de önceliği bu olacaktır. Hakem etki etmediği sürece ve defansta bireysel hatalar yapmadığımız takdirde yeneriz muhtemelen.

-Orta sahada daha iyiyiz. Zaten bunu geçtğimiz sezon net gördük.

-Santrafor pozisyonunda da bence bir tık öndeyiz. Yine de tartışmaya açık bir konu. Benzema çok sinsi bir forvet. Drogba ise winner bir karakter. Ben ilerilemiş yaşına rağmen Drogba diyorum.

-İki takımın da defansı saatli bomba. Zayıf halkaları tartışmasız Arbeloa. Yine de açık oynamadıkları sürece onlar bir tık önde. Arsenal maçındaki Semih-Chedjou performansı bir ihtimal tekerrür ederse, bu dengeleri mutlaka lehimize bozacaktır.

-Kanatlarda onlar bariz üstünler. Ancak Bruma beklenen patlamayı bu kadar erken bir zaman diliminde gerçekleştirip maça damgasını vurabilir mi? Neden olmasın.

-Kale ise maç günü performansına göre degişir. Casillias tecrübeli, ancak Muslera da diğer sezonlarının aksine bu sezona çok formda girdi.

Bir de, bizi geçen sezon en çok zorlayan oyuncu Essien'di bana göre. Onun olmaması, Ronaldo ve Bale'ın aynı anda sahada olmasından bile daha sevindirici.

Ingiliz, Ispanyol hiç farketmez. Bu maçları farklı oynuyoruz. Tek forvetle ile cikarsak bu maçı kesinlikle kaybetmeyiz.

YP-GS1 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Maçı star tv veriyor arkadaslar.

Galatasaray'ımızın galibiyetle baslarsa gruptan çıkacagına cani gönülden inanıyorum. Metin Oktay ruhuyla, inşallah.

Rüyamda , garip olaylar oluyor ve nedense maçı izleyemiyorum , sonra eve doğru koşarken bir arkadaşımı görüyorum maç ne oldu diyorum ; 5-1 diyor , yenildik mi diyorum evet diyor , golümüzü kim attı diyorum Amrabat diyor.

Rüyalarım hiç doğru çıkmadı şimdiye kadar İnşallah bu rüyam ters çıkar 5-1 biz kazanırız , hoş ben 1-0'a da razıyım ama kazanalım.

En kötü ihtimalle 1 puan alalım. :)

Üst Alt