ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu M:1 | Galatasaray 1-6 Real Madrid | MS | 17 Eylül

eksikleri var baya ve daha bir umutla baka biliriz dogal olarak...

ama birde kendimize bakalim yani :)

biz bir sey oynamiyoru simdiye kadar. umarim antalya maci ile birlikde toparlanariz ki reali yenip cok büyük bir avantaj yakalariz juveya karsi.

Yahu bir de Kopenhag mevzusu benim kafama çok takılıyor.

Şimdi bakıyorum forumda çoğu kişi Kopenhag'a doğrudan 6 puan yazmış.

E adamlar 0 çekecek değil ya. 0 çekme mevzusunu en son 2 sene önce D. Zagreb yapmıştı bildiğim kadarı ile. Geçen sezon Nordsjaelland bile puan alarak elendi. (Hem de Juve ile berabere kalarak almışlar o puanı)

Ve bu adamların puan alma ihtimali en yüksek olan takım biziz.

Ama şimdi olası bir puan kaybımızda bu forumdakilerin çoğu bizim takımı olduğu gibi itin bir tarafına sokacak. Ben ona yanarım. :(

Son 2 senedir hiç ummadığımız karşılaşmalardan alnımızın akıyla çıkmayı başardık.Gerek galibiyet,gerekse de beraberlik alarak başarıya ulaşmasını bildiğimiz dönemler oldu.Bu maçta onlar biri ve ben artık takımıma gönülden inanıyorum.Özellikle 2011 yılında 'bam' üçlüsünün başı çektiği orta sahamızla Bucaspor maçlarına bile elimiz ayağımız titreyerek çıktığımızı hatırlıyorum kötü bir sonuç gelecek diye.Nereden nereye geldik 2 yıl içinde.

3-1 biter rahat olun. O kadar çok şey söylemek istiyorum ki şu yeniliriz fark yeriz diyenlere sayfalar alır yazmam.

Gareth Bale kesin yok diyorlar. Bizim maca kesin olarak yetismiyor. Bu iyi bir haber.

Özil satildi, Isco sakat (insallah yetismez), Xabi Alonso sakat, Marcelo sakat.

Real Madrid Real Madrid´dir, ama bu gruptan cikmak istiyorsak bu avantajlari kullanip kazanmaliyiz.

Türkler olarak işimizi hep son ana bıraktığımız için başlangıçlarımız kötüdür. Lige de kötü başlarız, kupalara da. Biraz zorlu bir takım geldi mi Cl elemelerinden de sıklıkla bu yüzden eleniriz. Haliyle çok ümitli değilim ama gruptaki asıl rakibimiz Juve olduğu için en azından içim rahat. Keşke şu ilk RM maçı deplasman olsaydı diyorum sadece.

Üst Alt