ŞL 14/15 D Grubu 6.Maç | Galatasaray 1-4 Arsenal | MS | 9 Aralık - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 14/15 D Grubu 6.Maç | Galatasaray 1-4 Arsenal | MS | 9 Aralık

Inşallah gecer yunanlar..bize lazim degil Cl falan..Hele bu şerefsiz fenerasyonla yabanci kurali ile falan hic oynamaya gerek yok

Yahu bitti ya boşverin ha üç ha dört ha iki sonuçta -3 puan hepsi bu arada bence de konuyu kilitleyin gitsin millet birbirini yemesin gereksiz yere zaten para ve.prestij dışında bir anlamı yoktu

Sony Xperia

Bu sezon her CL maçi aman rezil olmayalim havasiyla izledim.

4 gol yedik ve yemeye devam ettik.

Bizi bu hale getirenlerin Allah belasini versin.

Prandelli'den Aysal'a, Albayraktan Yarsuvat'a kadar.

skor ve savunma anlayisi haric ben oynanan futboldan isik gördüm vallahi.
30 küsür sut atmisiz. biraz daha becerekli olsak en az 4de biz atardik.
daha cok degil 2-3 hafta önce sutumuz yok kadar azdi ve oyun olarak ölü gibiydik.
iyi tarafdan bakmak gerekir bazen.

İşin komik tarafı burada sinan niye oynuyor diyenlerin bir çoğu aysalcı diye bilinenlerdendi şimdi fikirlerini merak ettim

Sinan'dan iyi kimi alacaksin yedek kaleci?

Ulkede casillas'lar kayniyor da biz gittik en kotu yerliyi aldik.

Ha bu arada Sinan'i suclamakta sacma. Kalede Muslera olsa 3-1 biterdi en fazla. Senin defansin ile kedi-fare gibi oynadi adamlar sen gelmis kaleciye laf ediyorsun.

En iyi ortasaham dedigin Melo Arsenal'da 18'e giremez farkindamisiniz bu gercegin?

Sneijder disinda su kadrodan 1 oyuncu ilk 6 takimda oynayamaz EPL'de. (Bruma'yi da alip kiralarlar en fazla).

Arsenal istediği an gol atabilirdi ki attı da zaten, kalite farkı büyük yapacak bir şey yok. İkinci yarı bayağı keyifliydi yalnız, en azından ilerisi için umutlanabilecek bir şeyler bulduk.

Yaydan vuruslara calismak gerekli 30 sut attik heralde en az 20si isabetsiz belki fazlasi bile vardir

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt