ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber

tenor.gif

Bence deplasmanda puan alamayız. İç sahadaki tüm maçları kazanmamız şart. Deplasman oyunlarımız çok zayıf.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biraz şans da yanımızdaydı ama bu sonuçla başlamak çok önemli. Serdar, Nagatomo, Ndiaye ve Rodrigues’in performansları galibiyeti getirdi. Akbaba, Belhanda, Fernando berbat, Linnes ise ortalama oynadı.

Hocam akbaba mevkisinde olsa çok daha etkin olurdu. Fernando bence abartıldığı kadar kötü değildi. Kestiği çok iyi toplar oldu pas oyununda ikinci yarı iyidi. Belhanda ya diyecek laf bulamıyorum. Fatih hocayı çok severim ama belhanda yüzünden çok kızıyorum. Belhanda yerine onyekuru oynasa emre de ortaya geçse en az 2 gol daha atardık. Lokomotif bütün ataklarini sağ kanattan yaptı. Linnes tek başına orda mücadele etti ve sağdan neredeyse hiç çıkmadı emrede kanatta etkisizdi ve sadece soldan atak yaptik. İlk yaridaki son 20 dakika lokomotif baskısında bu yüzden solu kestiler sürekli sağdan geldiler. Fatih hocanın bir an önce belhandayi kesmesi lazım ndiayenin kirmizisinin sebebi konusuna hiç girmiyorum bile belhadadan bahs etmişken...

Terim: "Belhanda, atılmadan önce iyi durumdaydı. Bugün o yüzden sahaya koydum. Feghouli'yi neden almadım? 18 kişilik liste verebiliyoruz. Her mevkiyi alternatifiyle düşünmek zorundayım. Birkaç rolü yapabilecek oyuncuları seçiyorum."

hocanın aklı hala alanya macındaki belhanda da.hocam bu apaçi durmalı artık.

duran toplarda çok hata yapıyoruz farfana bomboş kafa vurdurduk bu kez şanslıydık ama bir daha kine gol olur böyle bir hata.
emre kanatta çok etkisiz kaldı sadece rodri nin ayağına bakmamız biraz can sıkıcı bence onyekuru bütün cl maçlarımızda ilk 11 de olmalı.
bi zahmet belhandayı oynatacam diye emre kanada geçmesin onyekuru onbir başlamış olsa çok daha erken bitirebilirdik maçı.

ve ayriyeten belirtmek isterim ki "ndiaye ye ne gerek var " diyen gevşek Rıdvan'a izlettirmek lazım bu maçı.
tv de kadro kurup sallamayla olmuyormuş bu işler demi yavşak rıdvan

Üst Alt