ŞL 18/19 D Grubu M:4 | Schalke 04 2-0 Galatasaray | MS | 6 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
saçmalamayı bırakıp analiz falan da yapmayın.sakattır,eksiktir,kalitesiz kadrodur bunları zaten biliyoruz.ama sen bu seviyede bireysel hata yaparsan ve golleri kaçırırsan bu sonuclar normal.cocuk değilsiniz,gercekleri kabullenin artık.bu takım bu seviye için fazlası ile yetersiz.yedekten giren mugdatken,ömerken bişey diyemiyo insan.

hazır değiliz sampiyonlar ligine.ligi almalıyız artık
Yine herkes suçlu değil mi Sergi?

[Xiaomi Mi A2 Lite] cihazımdan GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zor is, o parayla ancak 1 adam alinir.

5-6 milyona falan satariz, o parayla 1 oyuncu alirsin ve 2 oyuncu rahat kiralarsin ama onemli olan alacagimiz oyuncularin kalitesi. O da hocaya ve scout ekibine kalmis, ama bu takima 2 tane kaliteli forvet lazim, sart, hoca da farkinda, umarim 2 beceriksiz bunu basarabilirler. Yoksa ligde bu kadroyla ve bu oyunla ilk 3e zor gireriz.

Anlamıyorum herkes hocaya Sinan tercihinde kızıyor zaten orda herkes haklı ok. Ama gerisi yönetim ve futbolcular neden Fatih hocadan nefret ediyorsunuz ? Abicim sizin amacınız ne?

Renktaş kendi adıma konuşayım burda üç beş kişi hariç kimse fatih hocadan nefret etmiyor ama kabul etmek gerekirki hoca bu sene sınıfta kaldı. Bana forvet fiyeceksin şimdi bir takım forveti olmadığı için bu kadar kötü olmamalı. Takımın ne oynadığı belli değil daha sahada, kondisyon zaten yerlerde en azından bunlara çare bulmalıydı hoca ama ne yazikki ondada form düşüklüğü var.

Anlamıyorum herkes hocaya Sinan tercihinde kızıyor zaten. Gerisi yönetim ve futbolcular neden Fatih hocadan nefret ediyorsunuz ? Abicim sizin amacınız ne?

Kendi adıma söylüyorum Özgür

Fatih hocadan nefret filan etmiyorum

Ama hocanın da yetersiz kaldığını görmemezlik yapamam

Takımda

Kondisyon yok

Disiplin yok

Doğru hamleler yok

Hırs yok

motivasyon yok

Mücadele yok

Eee peki bu sorunları çözecek olan kim

Kime hesap soracağız

Sormayalım mı ?

Söylemeyelim mi ?

Fatih Hoca Peygamber mi?
başlığımı hangi terimsporlu admin kapattı? Para mı alıyorsun lan sosyal medya ekibinden yoksa. Varsa biz de senin gibi terimsporlu olalım. Galatasaray ne ki amk? Kulübü terim'e yapın.
Anlatirmisin Fatih hoca neden kötü. 7 şampiyonluk? UEFA kupası? Geçen sene yine bu mal takımı şampiyon yaptı. Süper kupa kadrosu onun kurduğu kadro idi. 3. Olan milli takım yine hocanin eseri idi Şenol nemalandi. E milli takım yarı final. Şampiyonlar Ligi'nde drogbali kadro ile çeyrek filan vs. vs. vs. Bunları yaptığı için mi dusmansin Terime ?
Nankörlük edenler harici gerisi benim gözümde fenerlidir hocaya bu kadar saçma sapan atan adamlar

sahadaki mentaliteyi üst seviyede tutacak topçu yok. muslera desen yenilen her golden sonra küçük kiz gibi aglayip duruyor. selçukun ruhu gideli zaten 3 sene oldu.

Hayir sadece dedigim nasil 7 sampiyonluk gercekse , bu basarisizlik da aynen gercek.

Bu meselede isim kim olursa olsun iltimas olmaz !

Bu basarisizlikta maiconu para icin satip evraklari yetismeyince stoperinden de olan, 10 numarasi belhanda olan, santraforu sinan olan GS da baskan baş suçlu degil oyle mi ?

Adam Gomis varken de santrafor istemedi mi acikca? Denayer gidince de hizli stoper istemedi mi?

Birakin bu isleri. Başkan sıcti sivadi iste !

Bu kadro sampiyon olursa yine Teeim sayesinde olacak !

Fatih Terim karşıtlarını sindiremeyeceksiniz lan, istemiyoruz olm işte istemiyoruz. Yaptığı her yanlışa kılıf buluyorsunuz, siz Galatasaraylı mısınız lan ?
Sen galatasaraylımısın peki zevzek..takım mı tutuyorsunuz kişisel ego mu kasıyorsunuz..işiniz gücünüz böyle zamanlarda çıkıp laf sokmak..siz kimsiniz istemiyorsunuz kuş familyası mı

Yine herkes suçlu değil mi Sergi?

sen mesajımı anladın mı gerekten?çok manyak kadromuz mu var da ben mi göremiyorum?yedekten giren ömer,mugdat dahası var mı?ilkyarı takım gayet iyiydi.ama sen bu seviyede komik hatalar yapar,golleri kaçırırsan elenirsin.bu kadar basit.

baskan ve yönetim bas suçlu,sonra kıcı kalkan ve calısmayan futbolcular.eline transfer bütçesi vermeyi bırak,forvetsiz ve yetersiz kadroya mahkum ettiğin fatih terim ise bişeyler yaratmaya calısırken hata bulamıyorum kusra bakma.en azından hocaya şampiyonlar ligi için laf edilmez.ligde taktik ve oyuncu değişikliklerinde hata yapıyo olabilir

sen mesajımı anladın mı gerekten?çok manyak kadromuz mu var da ben göremiyorum?yedekten giren ömer,mugdat dahası var mı?ilkyarı takım gayet iyiydi.ama sen bu seviyede komik hatalar yapar,golleri kaçırırsan elenirsin.bu kadar basit.

baskan ve yönetim bas suçlu,sonra kıcı kalkan ve calısmayan futbolcular.eline transfer bütçesi vermeyi bırak,forvetsiz ve yetersiz kadroya mahkum ettiğin fatih terim ise bişeyler yaratmaya calısırken hata bulamıyorum kusra bakma.en azından hocaya şampiyonlar ligi için laf edilmez.ligde taktik ve oyuncu değişikliklerinde hata yapıyo olabilir
Yedekten Feghouli, Yunus, Celil, Ali Yavuz girsin ne transfer istiyoruz ne galibiyet istiyoruz alayının canı cehenneme Sergi.

Bu basarisizlikta maiconu para icin satip evraklari yetismeyince stoperinden de olan, 10 numarasi belhanda olan, santraforu sinan olan GS da baskan baş suçlu degil oyle mi ?

Adam Gomis varken de santrafor istemedi mi acikca? Denayer gidince de hizli stoper istemedi mi?

Birakin bu isleri. Başkan sıcti sivadi iste !

Bu kadro sampiyon olursa yine Teeim sayesinde olacak !

Terim bu sene gayet basarili diyerek uzlastik saniyordum . Gonlun olsun seni mi kiracagim

Üst Alt