ŞL 18/19 Final | Tottenham 0-2 Liverpool | MS | 1 Haziran | beIN Haber - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sahaya dalan kadın liverpoolun ajanı bilgisini aldım teyit etmeye çalışıyorum

tottenhamın kafasını karıştırmak için sahaya sokulmuş ve başarılı da olundu

yine liverpool lobisi kupayı aldırdı lanet olsun böyle düzene

[antu sytle]

Klopp şu takıma gelecek sene için şimdi maestro bir ortasaha yedek sağlam kanat van dijkin yanına kalite bi stoper al arkana yaslan şampiyon ol

Bence matip gayet iyiydi en azından bu gözler lovreni de gördü geçen yıl.. En önemlisi orta saha ve skorer yedek oyuncu.. Origi Şlde ekstra işler yaptı ama lig uzun maraton Citynin inanılmaz rotasyonu var bunla baş etmesi mümkün değil.. Herifler geçen yılın en iyisi de bruyneden 0 verim alıp şampiyon oldu.

Poşet hoca tottenhamda kalırsa seneye 250 m euro bütçeyi kapar. Stat bitti artık geriye sadece transferler kaldı

Şu adama en az 3 tane top transfer şansı vermezse büyük saçmalar Tottenham.

Liverpool Van Dijk ve Allison ile çağ atladı resmen.

Tottenham da gerekirse Kane'i ve Dele Alli'yi elden çıkarıp Pochettino için daha uygun 3-4 adam almalı.

Şu adama en az 3 tane top transfer şansı vermezse büyük saçmalar Tottenham.

Liverpool Van Dijk ve Allison ile çağ atladı resmen.

Tottenham da gerekirse Kane'i ve Dele Alli'yi elden çıkarıp Pochettino için daha uygun 3-4 adam almalı.
Stat yüzünden transfere büyük para harcayamıyorlardı ilk hedefleri herşeyden önce stattı. Bence şimdi verirler o bütçeyi ama pochettino kalır mı bilmem? Kalırsa seneye çok manyak bir tottenham görebiliriz. 2-3 senedir aynı kadroyla oynuyor adam ve başarılı. Helal olsun vallahi

igrenc bukadar zevksiz iki final oynandi mümkünse barca real üstüne koysunlar ingilizlere meydani birakmasinlar

Bence matip gayet iyiydi en azından bu gözler lovreni de gördü geçen yıl.. En önemlisi orta saha ve skorer yedek oyuncu.. Origi Şlde ekstra işler yaptı ama lig uzun maraton Citynin inanılmaz rotasyonu var bunla baş etmesi mümkün değil.. Herifler geçen yılın en iyisi de bruyneden 0 verim alıp şampiyon oldu.
Evet ondan maestro ortasaha dedim. Sorumluluk alacak adam yok ortasahada. Kanatlarda salah veya maneyi bir tek shaqiri yedekliyordu oraya banko biri lazım. Ve stopere kesin biri lazım van dijk tek başına savaştı kaç maç. Forveti demedim zaten alırlar birini oraya yedek için illaki

D7ldVlkWsAAQaAi.jpg

Klopp şu takıma gelecek sene için şimdi maestro bir ortasaha yedek sağlam kanat van dijkin yanına kalite bi stoper al arkana yaslan şampiyon ol
Firmino'yu satip Griezmann'i alirlarsa epey iyi olur bence. Shaqiri ve Origi alternatif olarak yeterli. Sol kanat icin bir alternatif oyuncu bulmalari gerekiyor. Stopere Lovren'i satip tartismasiz bir oyuncu almalari lazim. Milner, Fabinho ve Gomez sag/sol bek oynayabiliyor ama alternatif olarak Danilo tarzi hem sag hem sol tarafi yedekleyecek o bölgenin bir oyuncusu ilac olur. Orta sahada Milner, Henderson, Wijnaldum, Keita, Fabinho ve bu seneyi sakat geciren Chamberlain varken cok da oyuncuya gerek yok. Lallana, Sturridge falan sepetlenir. 4-5 oyuncu alinirsa Liverpool önümüzdeki sene Pep'i gecebilir.

Üst Alt