ŞL 18/19 Final | Tottenham 0-2 Liverpool | MS | 1 Haziran | beIN Haber - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gomez ve Keita dışında as kadro diyebiliriz. Gomez-Matip arasında pek fark yok zaten. Keita yerine de Wijnaldum oynuyor.

Liverpool XI: Alisson, Arnold, Van Dijk, Matip, Robertson, Fabinho, Henderson, Wijnaldum, Salah, Mane, Firmino.

D7_l4JYWwAAa95d.jpg:large

finale çıkartan adam Lucas Moura yok. Açıkçası riskli bir hamle. Kane büyük golcü ama 2-3 aydır yok. Sonradan girse daha mantıklıydı.

Moura finalde 11 başlamayı hak ediyordu.

Aynı ülke takımlarının oynadığı finaller hiç ilgimi çekmiyor nedense. İzleyeceğim elbet ama Liverpool Ajax maçını bin kere tercih ederdim.

Aynı ülke takımlarının oynadığı finaller hiç ilgimi çekmiyor nedense. İzleyeceğim elbet ama Liverpool Ajax maçını bin kere tercih ederdim.

2008'de oynanan ManU-Chelsea maçı güzeldi bence. 2014'te Ramos'un son dakika attığı kafa var Atleti-Real maçında.

2003'teki Juve-Milan gerçekten sıkıcıydı. 0-0 bitip penaltılarla Milan kazanmıştı. Tottenham-Liverpool böyle olmaz. İki takımda hücumu seviyor.

Çok güzel röportaj olmuş. Salah küçükken 9 saat yolculuk yapıyormuş idmanlara katılabilmek için baya saygıyı hak ediyor.

Üst Alt