ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Bayern Münih 1-3 Liverpool | MS | 13 Mart - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bayern kadrosu artık emekli olmuş adamlardan oluşuyor. Alman Milli Takımı sürünürken çoğu Bayern'den gelen topçulardı zaten. Lewandowski ve Süle dışında first class topçusu yok. Yıl 2019 olmuş hala Martinez Ribery Robben Rafinha falan. Real'in teneke bağlayıp gönderdiği Rodriguez'e süperstar gözüyle bakıyorlar.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Liverpool sahada bariz daha iyi duruyor 10 dakika izleyip bunu hissettim Bayern'in adı kalmış durumda futbolcular hep düşüşte olan isimler.

Alman Ligini izleyip Dortmund ve Bayern'in tur atlayacağını söyleyenler bir kez daha yanıldı. Alman Ligi'nde 100 puan alsan ne olur? Rakipler hep var gücüyle kapanıp bunlardan 1 puan alınca kendini başarılı sayıyor. Ligde herkesi rahat yenip Avrupa'da az top oynayan biri geldi mi fos oldukları anlaşılıyor. Liverpool baştan sona kadar çok rahat götürdü. İlk 25-30 dk terlemediler bile.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bay Tahminlere teşekkürler ediyoruz.

bb3c1ec8fb52cb660f1cb2da5ab6bdc8.jpg

Bayern turu gecer
2 gun once juventus tur atlar demistim begeni az gelmisti ,bugúnde bayern tur atlar diyorum beyler
Liverpool'da herkes lige odaklanmış durumda. Bunu açıklamalarda gösteriyor. Bayern ise CL'ye odaklandı. Real,PSG'de elenmişken şansını zorlamak ister.

Maçın net favorisi Bayern. Dünkü gibi rezil olmayalım yine ama bakalım :sneaky:

Üst Alt