ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Real Madrid 1-4 Ajax | MS | 5 Mart - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Real Madrid 1-4 Ajax | MS | 5 Mart

Tadic konusunda listede olması bir şey ifade etmiyor bu yıl 12 kağıda mı ne geldi o dönem daha da pahalıydı.
Daha ucuza Sneijder varken ona 15-20 verilmesi mümkün değil.

Tadic isteniyor diye de kimse sövmez o dönem sövülme mevzusu Kaka ile ilgiliydi zira listedeki ilk adam oydu asıl Terim her seferinde Kaka'yı istiyorum diyordu.

Kaka sonrasında Amerika'ya gitti

Tadic'i hayatında izlememiş adamların tatava yapması da klasik Türk zihniyeti, buraya gelip iki maç iş yapmasa sövmekten bir hal olurdunuz yine.

Dogru degil, 11-12 sezonunu 12-13 sezonuna baglayan yaz donemi ciddi hareketliydi.

Hoca aslinda forvet arkasi ozelliklerini bunyesinde bulunduran ama 4-4-2 kanadinda oynayabilecek (Engin Baytar, Emre Colak gibi) buyuk bir isim istiyordu, Tadic bu acidan gundeme gelmisti ki Sneijder de boyle sola kaydirilarak denendi sonradan.

Yazin hedef Tadic'mis yani, ki o yaz 5.5m gibi bir paraya Twente'ye gitmis. Tabii biz yazin hicbir transferi bitiremedik sonra devre arasina ancak Sneijder oldu sakatlikti takimda oynamiyordu maasi fazlaydi derken.

O donem yapilan Burak Yilmaz ve Wesley Sneijder transferleri 4-4-2'yi surdurememize, dolayisiyla da o harika 11/12 sezonunun devamini getirememize sebep oldu.

Yazin Tadic transferi halledilseymis, bir de yabanci siniri sikintisi cekmeseymisiz bambaska yerlere gelmis olabilirdik simdi.

Dogru degil, 11-12 sezonunu 12-13 sezonuna baglayan yaz donemi ciddi hareketliydi.

Hoca aslinda forvet arkasi ozelliklerini bunyesinde bulunduran ama 4-4-2 kanadinda oynayabilecek (Engin Baytar, Emre Colak gibi) buyuk bir isim istiyordu, Tadic bu acidan gundeme gelmisti ki Sneijder de boyle sola kaydirilarak denendi sonradan.

Yazin hedef Tadic'mis yani, ki o yaz 5.5m gibi bir paraya Twente'ye gitmis. Tabii biz yazin hicbir transferi bitiremedik sonra devre arasina ancak Sneijder oldu sakatlikti takimda oynamiyordu maasi fazlaydi derken.

O donem yapilan Burak Yilmaz ve Wesley Sneijder transferleri 4-4-2'yi surdurememize, dolayisiyla da o harika 11/12 sezonunun devamini getirememize sebep oldu.

Yazin Tadic transferi halledilseymis, bir de yabanci siniri sikintisi cekmeseymisiz bambaska yerlere gelmis olabilirdik simdi.
Doğru olmayan ne?

O yaz hayvan gibi para harcadık, 5.5a Tadic'i mi alamayacaktık? Sonradan istediğimiz çok bariz.

Ki Terim elli kere Kaka'yı istiyorum ben dedi bu da 2li forvet düşünceleriyle örtüşmüyordu.

Kaka'ya kim laf attıki? Atılabilir o dönem için ama atan görmedim bu konuda.

Orada yakalanmak istenen nokta bir tutarsızlık var Tadic, Djuricix ve Arfa ilk 3, 4 ise Sneijderdi demişti Hasan Şaş ama Terim basın toplantısında açık açık Kaka demişti.

Hasan'ın beyanı yanlış hocalık bir şey yok.
Allah askina sende bu forumdasin yok mu bu muhabbet hep yapilan bir tartisma

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt