⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:2 | Galatasaray 0-1 PSG | MS | 1 Ekim - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:2 | Galatasaray 0-1 PSG | MS | 1 Ekim

Benim Tribünlerin bir kısımına eleştirim var ilk yarı top Psg'de iken stadın büyük bir kısımı ıslık kıyamet modunda iken şu ses geliyor ''Haydi cimbom haydi cimbom haydi tam zamanı tam zamanı şimdi'' Allah rızası için top rakipteyken ıslık çalalım veya yuhalayalım. Dakika 30 Gençlik marşı bile söylendi ya gerçekten şaşırıyorum.

Güzel ve isyan eden bir oyun sergiledik. Aslanlar gibi oynadık diyebilirim.

3-5-2/5-3-2 formasyonunu çok severim. Umarım bu mantalite tek maçlık olmaz. Tüm sezona yayılır.

Ama bu oyunda kanat bekleri zımba gibi olmalı. Bizimkiler sadece zımba teli gibi, dökülüyorlar. Nasıl olacak bilmiyorum.

Güzel ve isyan eden bir oyun sergiledik. Aslanlar gibi oynadık diyebilirim.

3-5-2/5-3-2 formasyonunu çok severim. Umarım bu mantalite tek maçlık olmaz. Tüm sezona yayılır.

Ama bu oyunda kanat bekleri zımba gibi olmalı. Bizimkiler sadece zımba teli gibi, dökülüyorlar. Nasıl olacak bilmiyorum.

Babel yerine andone oynasa..
Belhanda yerine lemina..

Babel , feg , belhanda 11 dışında kalıyor bu sistemde.

Bunlardan biri +1 olarak yedek kulübesinde olacak diğer ikisi tribüne.

Takım içi sıkıntı çıkaracak oyuncu bunlar yedek yada tribünü giderse.

3-5-2 formatını çok önemli maçlar dışında oynayacağımızı sanmıyorum.

Mesala gençler maçına yine kanatlı bir sistemle çıkacaktır hocam.

Bu sistemde ısrar edilmesi gerekiyor. Lig, Avrupa fark etmez defansta 5-3-2 hücumda 3-5-2 dizilişi ile oynayalım.

Paris maçında adımıza en kötü oyuncumuz Babel'di. Babel'in artık ilk 11'den kesilmesi gerekiyor. Diğer vasat oyuncumuz Belhanda'ydı. Mariano ve Nagatomo'yu saymıyorum çünkü her ne kadar her maç vasat oynasalar da yedekleri yok. En erken devre arası ya da önümüzdeki sezon değiştirebiliriz kanat beklerimizi.

Gol yollarındaki kısırlığımız devam ediyor. Bu takımın bugünden tezi yok derhal gol çalışması yapması gerekir. Gol atmayı unuttuk resmen.

Son olarak, Lemina, Gençlerbirliği maçına kadar iyileşir umarım ve şöyle bir kadro görürüz.

Muslera
Luyindama Nzonzi Marcao
Mariano Seri Lemina Nagatomo
Jimmy
Andone Falcao

Marcao'yu sol bek oynatmalıyız. Nagatomo artık kesilmeli, dinlensin biraz. Bunun dışında kadrodaki tek soru işareti Belhanda'nın performansı. Yerine başka biri de olabilir. En ideal kadromuz bu olur. Gençlerbirliği deplasmanında bu kadro denensin artık. 4-4-2 baklava diamond sistem

Muslera
Mariano Luyindama Donk Marcao
Nzonzi
Lemina Belhanda
Seri
Andone Falcao

Bu mükemmel hücum organizasyonunu buraya bırakıyorum. PSG bizi seyrediyor :asd::asd:

Hoca, pas takımı derken bahsettiği olay bu.Pas oyununu yerine getirebilirseniz karşıdaki takımın oyununa bakmaksızın kendi oyunnuzu oynama imkanınız ortaya çıkar. Seri nin Malatya'ya attığı golüde bir açıp izleyin.Ancak hocanın bu planla oynayıp bazen Seri gibi kilit bi ismi kesmesine anlam veremiyorum.Fener maçındada bunun eksikliğini fazlasıyla gördük zaten.

Bir kilit nokta daha var Falcao gibi bir golcünün yetersiz hatta çöp olduğuna dair algı yartılmaya çalışılıyor.Gaza gelmeyelim Falcao çoğu santraforun müdahele etmeye yeltenmeyeceği pozisyonları gol yapabilecek ve yapacak bir adam.O yüzden takım hücum organizasyonlarını düzene soktuğu zaman ve hoca şu beklere bir çare bulduğu zaman (ör: Mariano ➡ Lemina). Falcao neler yapacak hep birlikte izleyeceğiz...

Son 10 dk da ki oyunu ilk yarı da oynasaydık en kötü ihtimalle berabere bitirirdik

Sağlık olsun

Muslera’ya ayrı bir parantez ;

Allah senin bin bir türlü iyiliğini versin

PSG’ye karşı ancak bu kadar olurdu
Çok da iyi bir hakeme denk geldik ayrıca ama puan almak için yetmedi, çok kalite farkı var
3. olup UEFA’da devam etme fikri bana hiç çekici gelmiyor, ya ilk 2’ye gireceksin gruplarda veya paşa paşa 4. olup eleneceksin
3. olup 2-3 tur daha geçmek ligin ikinci yarısında çok gereksiz bir ekstra yük oluyor, finale kadar gidemeyeceksen faydasından çok zararı var
O yüzden içerde hiç beraberliğe filan oynamasınlar real madrid maçında da, yenebiliyorsak çıkıp yenelim veya bu maçtaki gibi oynayıp yenileceksek de yenilelim

golü yiyene kadar rezil oynadık golü yiyince andone ve ömerin girmesiyle de psg yi geriye ittik biraz oynamaya çalıştık hepsi bu rezil oyuncularda diretildiği sürece iyi oynama şansımız yok

Üst Alt