⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:2 | Galatasaray 0-1 PSG | MS | 1 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:2 | Galatasaray 0-1 PSG | MS | 1 Ekim

MUSLERA

ŞENER - DONK - MARCAO - NAGATOMO

FEGHOULI - NZONZI - SERI - LEMINA

ANDONE - FALCAO​

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Nasıl hala marcao yazıyorsunuz 11 e ilginç. Şu anki haliyle yaşayan en kötü stoper. Sapığın teki her maça otuz bir çekip çıkıyor kesinlikle. Güçsüz, sarhoş, dengesiz. Normal bir teknik direktörümüz olsa bırakın 11 i sözleşmesi feshedilirdi.rezil ötesi performans ama hep 11 de adaletiniz batsın sizin

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Derbi maçı öncesi bir şeyler değişeceği umuduyla belki kazanırız gibi manyakça bir düşünceye sahiptim. Derbi ile düşüncemin ne kadar manyakça olduğunun farkına vardım. İnş fark yemeyiz diyorum.

Stat dolar mı acaba? Yüzlerce lira veren 45-50 bin keriz çıkacağını sanmıyorum bu sefer bu rezaleti izlemek için. Fiyatlar düşse biraz keşke..

Kim, fark yiyeceğini bilerek stada gider ki? Futbolcular içinde hoş olmaz muhtemelen, zaten bir öz güven ve oyundan bahsedemeyiz bu da yine bizi yıpratan maçlardan olur maalesef.

Muslera
Şener Luyindama Marcao Nagatomo
Nzonzi
Lemina Seri
Feghouli Falcao Mor

Belhanda dinlensin nasıl olsa yenilecez

Neyse ki bu maç iyi oynayacaz ..belki puan alabiliriz..Fener maçı rezaleti sen sonra sahaya dönecek hocamızla son bı gazla iyi oynarız sonra ligde deplasmanda yine yoklari oynarız .kanser eden bı sezonda son aylar bı gayret yapabilirsek yine şampiyonuz deneye yine bı ton adam yine rezalet bibsezon hep bir dejavu

valla bu futbol o tribünü doldurmayi haketmiyor, milyonluk futbolcikler bos tribünlere oynayip ismini kendisi anons etsin!!!

Üst Alt