⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 19/20 A Grubu M:3 | Galatasaray 0-1 Real Madrid | MS | 22 Ekim

.......................................Muslera.....................................
..............Luyindama......Donk......Marcao..................
Şener................Nzonzi............Lemina............Nagatomo
................E.Mor............Andone.............Babel................
.

Rakip takım Real Madrid, kabul.
Bütçeleri bizim 10 katımız, kabul.
Son 5 senede 3 kere ŞL’ini kazandılar, kabul.

Ama bu maçı aldıracaksın. Bu maçı kazanacaksın hoca. Ne yapıp edip, son yıllarda yerle bir olan itibarımızı kurtaracaksın. Bunu Real Madrid’i yenerek yaparsın, Lokomotiv’i yenerek değil. Bu maç çok önemli hoca. Madrid eski Madrid değil. Çabuk pes eden bir ekip. Oyuncuları formsuz ve de mutsuz, üstelik kendi stadında oynuyorsun.

Şenol Güneşli milli takım kendi evinde Fransa’yı 2-0 yenebiliyorsa, dışardada 1 puan alabiliyorsa, sen bu maça alacaksın hoca, başka şansın yok.

Club Brugge deplasmanda 2 gol atmış, Paris mahvetmiş. 1 puanla yakalamışsın Madrid’i Istanbul’da.

Bu maçı alamazsak, canımdan çok sevdiğim Galatasaray’dan kimse bahsetmesin bana. Ben bir ara uzaklaşırım. Son günler benim adıma çok kaotik ve dramatik geçti zaten. Kıçı kırık Türkiye ligiyle ben mutlu olamıyorum artık. Avrupa’da başarı, Avrupa’da gündem olmak istiyorum. Camia olarak biz bununla övünüyoruz, Avrupa fatihi diyoruz, ama CL olunca bir şekilde istediğimiz neticeleri alamıyoruz yıllardır.

Bu oyuncular yarın yamyam gibi maça çıkmalı, aç köpek gibi çıkmalı. Bunu yapacak hocadır. Eğer futbolcular direncini, hırsını gösterirse zaten taraftar maçı aldırır. Yok eğer kendi sahamıza kapanıp saçma şekilde üstüne golü yersek, yani top yapmayacaksak, taraftarlık bir durum kalmaz. Az gaza getirin 55 bin’i.. bak neler oluyor, bak ne oluyor..

Haydi hocam, haydi aslanlar.. yapın bunu.

Muslera

Luyindama - Donk - Marcao

Şener - Nzonzi - Seri - Ö. Bayram

Feghouli

Andone - Babel

Oyuncu tercihleri böyle. Maç içinde 3-5-2, 5-3-2, 4-4-2, 4-3-3 artık nasıl icab ediyorsa değişikliğe gidilecektir.​
.......................................Muslera.....................................
..............Luyindama......Donk......Marcao..................
Şener................Nzonzi............Lemina............Nagatomo
................E.Mor............Andone.............Babel................
.
Aşağı yukarı herkesin aklındakiler aynı kadro bunlara benzer olmalı..Ama bana sorarsanız yine 4 1 4 1 oynayacak hoca mariano nagatomo ve belhanda sahada olacak..

bu maçı kesin kazanırız takıma inancım tam ister hazard oynasın ister benzema hiç farketmez handikap yapacağız üstelik inanmayan bizden değildir.

Pek bir beklentim yok açıkçası.

Şu son senelerdeki lanet olası CL istatistiğimiz açısından artık en azından iç sahada maç kazanmamız lazım.

sent via GSC

Çift ön liberoda Donk & Nzonzi taş gibi olacaktır ikiz kule

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Donk Nzonzi
Feghouli Belhanda Babel
Andone

Berbat avrupa istatistiğimizden dolayı pek kazanacağımızı düşünmüyorum.
avrupada ki winner görünümlü olan kadro resmen kayıplara karıştı.

Biz o beklenen özlenen Galatasaray haline bürünebilsek şu Real Madrid mevcut hali ile şu grupta 4. olur. Lakin büyük ihtimalle en iyi yaptığımız işi yapıp ölüyü biz dirilteceğiz ve bu sayede Madrid gruptan çıkacak. Yanılmayı çok istiyorum.

Üst Alt