SL 19/20 H:10 | Antalyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 2 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:10 | Antalyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 2 Kasım

Dirilmiş halleri buysa tekrar normale döndüklerinde görmek isterim, bjk'den cacık olmaz 6-7 haftaya yeni hoca muhabbeti başlar en geç.

Atif gibi salaklarla maca cikacagina adam akilli 4-2-3-1 veya 4-4-2 baslasaydin o 2 aptalca golü yemezdin yüksek ihtimalle. BJK'ye karsi hücum futbolu oynayacaksin. Adamlarin üstüne gideceksin. Mal gibi gol yemeyi beklersen yersin. Besiktas topu kaptirdigi zaman geri dönüsleri en kötü olan takimlarin basinda geliyor.

Forumdaki şu rakibi abartan mesajlara gıcık oluyorum, amaçları ne cidden anlamıyorum alıntılanıp fb-bjk forumlarında paylaşılmasını mı istiyorlardır nedir çözemedim. Hayır yani övülecek bir durum olur, kediye kedi demek misali doğrular yazılır ama durum böyle değil, yenildiğimiz bjk maçından sonra bjk'yi ve umut nayir'i falan övmeye başlamıştı bir tanesi, Allah akıl fikir versin.

Lescuk arkaya kacirdi afrikali hizli gencoyu ve cok basit bir gol attilar. Biz böyle bir gol atamayiz. O pasi atsak bile o kosuyu golle sonuclandiracak hizli ve teknik bir oyuncumuz yok. Emre Mor 1 gol belki anca atar ligde. Andone kendini sürekli geriye atmak zorunda kaldigi icin sürpriz kosu yapacak adam yok yani.
geçen sene onyekuruda olduğu gibi emre de bizi mahcup edecek inş.
birde falcao iyileşince hoca delilik etmez andonla oynatır ise biraz olsun yoluna girer hersey

geçen sene onyekuruda olduğu gibi emre de bizi mahcup edecek inş.
birde falcao iyileşince hoca delilik etmez andonla oynatır ise biraz olsun yoluna girer hersey
Handa ve Feghouli'ye verilen süre Jimmy Durmaz ve Adem'e verilseydi belki daha farkli olurdu. Jimmy top kontrolü fena olmayan bir oyuncu. Adem ise bu ligin kasari. Faul alir, kafa toplarini birakmaz, dogru zamanda dogru yerde. Ilk 11 basladiginda rakipler oyunumuzu cözene kadar 3-4 macta etkili olur diye düsünüyorum. Tolga Cigerci mali bile sezon basinda baya bir mac almisti. Hesapta olmayan bir adam cikarmamiz lazim.

fb yı bjkyı kendıne göre beğenebilirler sorun yokda alıntıladığım kısımdadki şu tip ruh hastaları gerçekten var.
FB şu ana kadar bizden iyi, adamlar bizden daha organize, adamlar bizden daha istekli vs gibi cümleler kurulsa aynen benimde lafım olmayacak ama bir kaç kişi var 7/24 Galatasaray ile ilgili ne varsa negatifi veriyor, sonra köy takımlarından 2 dakikada 2 gol yiyen, kendi başkanı bile ışık görmeyip görevi bırakmış takımı öyle bir anlatıyor ki anasını satayım bilmesem sadece o mesaj üzerinden değerlendirsem müthiş transfer hamleleri yapmış geleceği parlak bir takım zannedersin bjk'yi öyle bir ballandırıyorlar ki akıl mantık alacak gibi değil. Bunu bir de objektiflik kisvesiyle yapmıyorlar mı iyice gıcık oluyorum.

bu yerli kalecilerin hepsi kütük gibi. genclerin kalecisi bugün fena gol yedirdi.

az önce de antalyanin ferhati mallik yapti. boffin bundan her türlü iyidir

Üst Alt