SL 19/20 H:11 | Fenerbahçe 3-2 Kasımpaşa | MS | 8 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

ewaq6vtr.png
1524776345132-png.21146
130360.png

s-8c4d22200c5b8bf94dcfc4dee39383f13ced14e1.jpg

Spor Toto Süper Lig 19/20 Sezonu 11. Hafta
Fenerbahçe - Kasımpaşa
Ülker Stadyumu
8 Kasım 2019 Cuma
20.30

Kasımpaşa ritim buldu puan alma şansları var akıllı oynarlarsa, Quaresma bu çarşaf defansa yapar bir güzellik. Fener'in bu maçtan sonra ölüm fikstürü var bu maçta takılırlarsa dağılırlar tam manasıyla

Ramazan
Popov Veysel Youssef Veigneau
Aytac Sadiku Khalili
Hajradinovic Koita Yusuf

Pavelka ve Thiam yokken Kasimpasa'nin puan almasi mucize olur. Q7 mali da cezaliymis. Tesadüfe bak Fener macina denk geldi. Bu macta Aytac veya Khalili'nin uzaktan cekecegi sutlar ile Yusuf'un hizi disinda Kasimpasa'nin yapabilecegi cok fazla sey yok. Hain fenerli Özgür Cek oynarsa mac 6 olur.​

Ramazan
Popov Veysel Youssef Veigneau
Aytac Sadiku Khalili
Hajradinovic Koita Yusuf

Pavelka ve Thiam yokken Kasimpasa'nin puan almasi mucize olur. Q7 mali da cezaliymis. Tesadüfe bak Fener macina denk geldi. Bu macta Aytac veya Khalili'nin uzaktan cekecegi sutlar ile Yusuf'un hizi disinda Kasimpasa'nin yapabilecegi cok fazla sey yok. Hain fenerli Özgür Cek oynarsa mac 6 olur.​
Hakemi de Ali Palabıyık yaparlar tadından yenmez.

Adamlar o kadar ballıki üst üste ligin en kötü takımları ile maç yapıp duruyorlar.Ona rağmen yenildiler.Paşa maçını 1 şekilde alırlar.Sonra malatya içlerinden geçer.

Yeniler daha beter korkudan fbnin çizgisinden çıkmıyorlar
FB'nin nispeten kolay ic saha maclarina hep öyle hakemler veriyorlar zaten. Arda Kardesler haini Gazisehir macini yönetmis. Abdülkadir Bitigen Ankaragücü macini yönetmis. Yasar Kemal Ugurlu Antalya macini yönetmis. Konya macini Ali Sansalan yönetmis. Geriye sadece Firat'in yönettigi TS maci kaliyor bunlarin.

Bizim ic saha maclarina 2 kez Ali Palabiyik, 1 kez Mete Kalkavan ve 1 kez (derbi) Cüneyt Cakir verilmis. Sadece su son Rize macinda Abdülkadir Bitigen'i vermisler. Bize daha isimli, daha kazik hakemleri veriyorlar.

Bu maçı rahat kazanırlar. Biz Gazişehir'i yenersek, hiçbir önemi kalmaz onların bu galibiyetinin.

Bu arada herkes FB'nin fikstürü çok rahat vb vb diye konuşuyordu. Sanki biz çok kolay deplasmanlari atlattık da, FB'nin fikstürü çok rahattı.

Ben bunların Denizli-Kayseri ikilisinden 3 ya da 4 puan kaybedeceğini (1g1m, ya da 2b gibi) düşünüyordum, öyle de oldu.

Daha 3. İstanbul dışı maçlarını yaptılar 2 mağlubiyet aldılar. Hem de tek kulvarda rahat rahat oynuyorlar.

Ok biz de kötüyüz ama bunlar da öyle abartıldığı kadar iyi değil. Sadece bizden daha istekliler. Bizim oyuncu kalitemiz iyi, motivasyonumuz yok. Onların hırsı var, kaliteleri yok.

Bir de üstüne üstlük, futbol şansları da fena değildi şimdiye kadar. Örneğin bizim Konya ve Malatya maçlarında 90+da kaybettiğimiz 4 puan var, bunların 90+6da gelen Başak galibiyeti var. Bizim Kayseri maçı var 90+'da gelen.

Hakem rezaletlerine hiç girmiyorum bile.

Özetle biz bir iki diş göstersek, elleri ayakları dolaşır çok net söylüyorum.

Galatasaray Gaziantep’i yener. Bunlar da yenilirler ve yuhalamalar altında soyunma odasına giderler.

Asıl güzel maç bir sonraki hafta olacak. Malatya’ya deplasmanda yenilirlerse istifa sesleri tekrar yükselir.

Bu maçı kazanamazlarsa ki bence zor maç bence havlu atma noktasına gelirler çünkü önlerinde boru gibi bir fistür var bu maçtan sonra...

malatya d
göztepe d
gençlerbirliği e
sivas d
beşiktaş e
rize d

Üst Alt