⚽ SL 19/20 H:11 | Gaziantep 0-2 Galatasaray | MS | 9 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1566765744419.png

1566765758962.png
1566765779968.png
1566765784054.png

kadir-has-11.jpg

Süper Lig 2019/20 Cemil Usta Sezonu 11. Hafta
Gaziantep FK - Galatasaray
Kalyon Stadyumu
9 Kasım 2019 Cumartesi
20:00

Ligin en önemli maçı bizim açımızdan beklediğim kadro ;

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Nzonzi
Lemina Seri
Mor Andone Babel

—————Muslera

Nagatomo-Luyindama-Ahmet-Emre

————Nzonzi——Lemina

Emre Mor———————-Ömer Bayram

————Andone——Adem

Defans arkasina uzun top veya dikine top ile rakip savunmalari zorlayan Umut-Burak ikilisi üzerinden böyle bi oyun plani dusunmek zor olmamali

Cift forvet disinda etkili olamaz bu kadro

1. devrede kalan 3 deplasmanımızdan galibiyet çıkaracağımızı sanmıyorum.Maksimum 1 puan olur bu maç.

—————Muslera

Nagatomo-Luyindama-Ahmet-Emre

————Nzonzi——Lemina

Emre Mor———————-Ömer Bayram

————Andone——Adem

Defans arkasina uzun top veya dikine top ile rakip savunmalari zorlayan Umut-Burak ikilisi üzerinden böyle bi oyun plani dusunmek zor olmamali

Cift forvet disinda etkili olamaz bu kadro

Nagatomo-Mariano değişikliği dışında ben de böyle oynamamız gerektiğini düşünüyorum.Nagatomo deplasmanlarda hiç çekilmiyor.

1. devrede kalan 3 deplasmanımızdan galibiyet çıkaracağımızı sanmıyorum.Maksimum 1 puan olur bu maç.

Nagatomo-Mariano değişikliği dışında ben de böyle oynamamız gerektiğini düşünüyorum.Nagatomo deplasmanlarda hiç çekilmiyor.

Mariano’yu yazmama sebebim adamin daha mac baslamadan dilinin disarda olmasi

Israrla neden bu düzene dönmüyor Fatih hoca anlamis degilim,kendisi bu sekilde oynatti daha once basarili oldu,hamza hoca umut-burak ikilisi ile basarili oldu

Orta saha ustunlugu falan dusunebilir belki Ama elimizde andone gibi bir forvet var adamin ayak basmadigi yer kalmiyor yani her türlü acigi kapatabilir orta saha da Ama belli ki Falcao dönmeden aklina 4-4-2 gelmeyecek hoca nin

Mariano’yu yazmama sebebim adamin daha mac baslamadan dilinin disarda olmasi

Israrla neden bu düzene dönmüyor Fatih hoca anlamis degilim,kendisi bu sekilde oynatti daha once basarili oldu,hamza hoca umut-burak ikilisi ile basarili oldu

Orta saha ustunlugu falan dusunebilir belki Ama elimizde andone gibi bir forvet var adamin ayak basmadigi yer kalmiyor yani her türlü acigi kapatabilir orta saha da Ama belli ki Falcao dönmeden aklina 4-4-2 gelmeyecek hoca nin

Euro 2016 elemelerinde Hollanda'yı yendiği maçtan beri çift forveti pek düşünmüyor.Etkisinde kaldı herhalde.

Euro 2016 elemelerinde Hollanda'yı yendiği maçtan beri çift forveti pek düşünmüyor.Etkisinde kaldı herhalde.

O dönem cekya deplasmaninda 4-6-0 falan denedi dogru diyorsun

Aslinda tudor dan sonra göreve geldiginde Feghouli’nin yardimci forvet oldugu bi 4-4-2 oynatti hatta Kayseri deplasmani ve evimizde osmanlispor galibiyeti ile 2 de 2 yapmisligimiz var Ama daha sonra sivas deplasmaninda ayni oyun duzeni ile maglup olunca lanet sistem 4-1-4-1’de takili kaldi hoca

Bugun bir kez daha emin oldum Falcao dönmeden 4-4-2 oynatmayacak,oda andone yedek kalmasin diye

Üst Alt