⚽ SL 19/20 H:12 | Galatasaray 0-1 Başakşehir | MS | 22 Kasım - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Normalde Galatasaray galibiyetine 50 lira basmayı planlıyordum 2.05 orandan glecek 50 lirayı yer içerim diye hayal ediyordum ama bu son sakatlardan sonra bu düşüncemden vazgeçtim maç saatine kadar Galatasaray'ın galibiyetine verilen oranın 2.50 leri göreceğini tahmin ediyorum.

Normalde Galatasaray galibiyetine 50 lira basmayı planlıyordum 2.05 orandan glecek 50 lirayı yer içerim diye hayal ediyordum ama bu son sakatlardan sonra bu düşüncemden vazgeçtim maç saatine kadar Galatasaray'ın galibiyetine verilen oranın 2.50 leri göreceğini tahmin ediyorum.
Benim alman site de 2,40 da şu an bizim oran.

Ben aslında ilk yarı beraberlik oynayacaktım ama bu oran güzelmiş yav denenebilir.

sent via GSC

Benim alman site de 2,40 da şu an bizim oran.

Ben aslında ilk yarı beraberlik oynayacaktım ama bu oran güzelmiş yav denenebilir.

sent via GSC
İlk yarı beraberlik 1.85 veriyor daha garanti gibi 50 euro atsan 90 küsür euro kazanırsın ama Galatasaray'ın galibiyeti riskli oynamanı tavsiye etmem ama illa oynayacaksan Galatasaray galibiyetine ve toplam 3.5 alt oyna burada 2,70 oranı sizin orada 3'ten aşağı olmaz.

Basagin uefa da ölum kalim maci var romaya karsi. Okan o maci alirsa kral olur. Ligi telafi edebilir ama uefayi edemez. O yüzden yedek agirlikli kadroyla cikmali ki mac dengelensin

İlk yarı beraberlik 1.85 veriyor daha garanti gibi 50 euro atsan 90 küsür euro kazanırsın ama Galatasaray'ın galibiyeti riskli oynamanı tavsiye etmem ama illa oynayacaksan Galatasaray galibiyetine ve toplam 3.5 alt oyna burada 2,70 oranı sizin orada 3'ten aşağı olmaz.
IY0 ben de 2,10. Bunu zaten oynayacağım da MS1 deneyim mi diye düşünüyorum.

Şu maçta normal şartlarda beraberlik aslında bankoların bankosu bence.

sent via GSC

Falcao, Babel, Lemina, Luyindama, Andone bu kadar sakat oyuncu hiç hayra alamet değil normalde Başakşehir rahat galip gelir ancak aşağıdaki kadro gibi 5-4-1 ile çıkarsak bir ihtimal berabere kalırız. Kazanma ihtimalimizin olmadığı bir maç maalesef.

Muslera
Mariano - Ahmet - Donk - Marcao - Emre T.
Feghouli - Nzonzi - Seri - Ömer
Adem

Üst Alt