SL 19/20 H:20 | Trabzonspor 2-1 Fenerbahçe | MS | 1 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
abi ne olursa olsun.. Ben Fener yerine Trabzon'la yarışmayı isterim. Fener evinde haa-huu yapıp bir şekilde alıyor maçlarını. Deplasmanda zor maçı da kalmayacak.

Trabzon'un hala bir sürü sorunu var. Hocası stajyer.
Fenerbahçe çok sağlam algı yapmış bizim taraftara bile geçmiş durumda bence, adamlar bile bu kadro ile şampiyon olamayacaklarını biliyorlar transfer için yırtınıyorlar. Kolay deplasman dediğin hiçbir maç onlar adına kolay olmayacak belki Ankaragücü onlarda PTT ayarında.
Akbil fb maçından önce de herkes oo akbil gidiyor esiyor gürlüyor diyordu kedi gibi çıktı fbnin karşısında tuz buz oldular maç bitti kimse tek kelime edemedi, tsde aynısını yaşarsa fb malı götürür puan farkı düşmeli ne olursa olsun düşmeli tek rakibimiz fb haftalar hatta aylardır söylüyorum.
Fb bu kadro ile şampiyon olamaz çok eminim bu konuda, Trabzon daha güçlü şampiyonluk adayı ama bende Fener'i bu yaptıklarından sonra tokatlamalarını istiyorum. Fenerbahçe gider Antalya-Konya deplasmanlarında 0 çekip döner zerre şaşırmam böyle birşeye mesela. Emre Beleşoğlu gibi psikolojik bir faktörüde kaybetmek üzereler zaten bu havanın kaçması yakındır.

Fenerbahçe çok sağlam algı yapmış bizim taraftara bile geçmiş durumda bence, adamlar bile bu kadro ile şampiyon olamayacaklarını biliyorlar transfer için yırtınıyorlar. Kolay deplasman dediğin hiçbir maç onlar adına kolay olmayacak belki Ankaragücü onlarda PTT ayarında.

Fb bu kadro ile şampiyon olamaz çok eminim bu konuda, Trabzon daha güçlü şampiyonluk adayı ama bende Fener'i bu yaptıklarından sonra tokatlamalarını istiyorum. Fenerbahçe gider Antalya-Konya deplasmanlarında 0 çekip döner zerre şaşırmam böyle birşeye mesela. Emre Beleşoğlu gibi psikolojik bir faktörüde kaybetmek üzereler zaten bu havanın kaçması yakındır.
fb kaç kere gördüm resmi twitter hesabından omuzomuzaşampiyonluğa falan diye videolar paylaştı son zamanlarda,belki sene başından paylaşıyorlardır, hala daha devam ederler muhtemelen,bunu algı niyeti ile mi yapıyorlar bilemem ancak bu rakip taraftarlarda bi algıya ,zamanla öğrenilmiş çaresizliğe döner çünkü beyin tekrarladığı şeyi öğrenir.en ufak puan kaybında al işte şamp fb denmeye başlar, zihinlere fb şampiyonluğu dikte edilmiş olursa ve rakip taraftarın belki de takımın gardı düşer.

Fener ne ara o kadar güçlendi amma da korkutmuş sizi basakcity maçı. Trabzonun kadrosu fenerden çok daha üstün. Ayrıca mustafa yumlu ve zeki yavrulu kadroları saymazsak trabzon kendini toparladigindan beri fenere içerde dışarda yenilmiyor. Fenerin böyle bir deplasmanda iyi oynayıp birden fazla gol atma şansı yok. Trabzon mutlaka en az 2 tane saplar. Bi de wakaeme'nin cezası kalkarsa net favori trabzon.

Fenerbahçe taraftarı Trabzonspor deplasmanına alınacak mı?

İl Spor Güvenlik Kurulu'nun kararına göre; önceki yıllarda olduğu gibi "İki takım arasında oynanan maçlarda misafir takım taraftarı alınmaması" yönündeki karar bu maçta da uygulanarak, Fenerbahçe taraftarı maça alınmayacak. (Goal)

Bu maçta da ali palabıyık şerefsizlik yaparsa TSliler sahaya girip adamı öldürse yeridir. Öldürmeseler bile sakatlamalılar. En azından Türk futbolu bir eyyamcı ve tetikçiden kurtulmuş olur.

Son 22 maç:
Trabzonspor: 2 galibiyet
Fener: 10 Galibiyet
10 beraberlik.

Bu Trabzonspor'lu Hamsiler ancak Galatasaray'a kin duysun. Sahada en iyi dostları Fener.

Üst Alt