SL 19/20 H:20 | Trabzonspor 2-1 Fenerbahçe | MS | 1 Şubat - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gayet iyi izledim dediklerinin hepsi yoruma girer. Hakeme kötü demen için bariz hata görmen lazım. Ne yaptı adama çift daldı da kırmızı mı vermedi. Hakemin kötü olmadığı o kadar belli ki iki takımda hakem bizi katletti diyor ama çıkıp adam akıllı pozisyon söyleyen yok. Söylenen poziyonlar ise her maçta tonla geçilen poziayonlar. Sırf adama takık diye bizim millet nereden ne diyeceğini şaşırıyor.
yorumluk bir durum mu serdar ın kafası? sarı bile vermedi.

ekuban sakatliktan once formdaydi, simdi ise assist disinda bal yapmayan ari gibi oynadi
trabzon'un su maci su kadroyla almasi cok iyi oldu. mikel iyi degildi, ilaveten ndiaye sariyi erken görünce sosa daha defansif oynamak zorunda kaldi. ömür sakat, nwakaeme cezali. kanatlar defolu yani. yusuf sari kötü oynamis, sturridge uykulu gibiydi, rezildi.

ekuban kondisyon olarak hala istenilen seviyeye gelemedi. parmak ve bilal zaten oyuna giremedi. trabzon diri olsa deniz ve bitik islanin tarafindan epey pozisyon bulurdu. biraz basinca top kazandilar.

ilerleyen haftalarda sturridge, ekuban falan form tutamazsa trabzon cok puan kaybeder. 70e kadar bir sekilde getirip sonra bitiyorlar.

yorumluk bir durum mu serdar ın kafası? sarı bile vermedi.
Ya yapma Allah'ını seversen her maçta olan pozisyon Preira denen hıyarı bizim maçlardan bilmiyormuş gibi yapmayın. Bence hakem iyi maç yönetti. Sadece ikinci yarının başında fener ağırlıklı olmak üzere çok gereksiz düdük çaldı. Ancak bu konudan eleştirilir yoksa ben bir takıma karşı kasıt görmedim.

trabzon'un su maci su kadroyla almasi cok iyi oldu. mikel iyi degildi, ilaveten ndiaye sariyi erken görünce sosa daha defansif oynamak zorunda kaldi. ömür sakat, nwakaeme cezali. kanatlar defolu yani. yusuf sari kötü oynamis, sturridge uykulu gibiydi, rezildi.

ekuban kondisyon olarak hala istenilen seviyeye gelemedi. parmak ve bilal zaten oyuna giremedi. trabzon diri olsa deniz ve bitik islanin tarafindan epey pozisyon bulurdu. biraz basinca top kazandilar.

ilerleyen haftalarda sturridge, ekuban falan form tutamazsa trabzon cok puan kaybeder. 70e kadar bir sekilde getirip sonra bitiyorlar.

yusuf bok gibiydi, lakin wakayeme ve sorloth ikilisi gelecek haftalarda puan kazandirabilirler

ugurcan da fevkalade oynuyor

daha sampi belli degil ama isimiz kolay olmayacak

Ben de Ohio'dayim. Tennessee ve Kentucky favori eyaletlerim arasinda, tabi whiskey, barbeku ve country, blues muzik seviyorsan, gerci kim sevmez. : )
Evet Ismail Senol anlatiyor ve gercekten utanc verici. Hem adam ciddi Fenerli, hem de Ingilizce gercekten agliyor. Turk deyimlerini falan aciklamaya calisiyor, atamayana atarlar vs. : )

Whiskey haric diger hepsini severim.

Bunu ceviren de o olabilir.

20200201_160919.jpg

Nedense bizim lehimize hata yapan hakemlerin hepsine düdük astirildi.Gariptir ki Fırat,Halis,Palabiyik hepsi ortalarda bir de üstüne üstlük en kritik maclara veriliyorlar.Bizim maca da Firat,Cuneyt ya da Mete Kalkavan'dan birini bekliyorum.Biz zaten bosuna konusuyoruz coktan bellidir hakem

Kadikoyda gecen sene 10 kisi feneri yenemedik ya daha senelerce yenemeyiz biz yenecek olsak hakem izin vermez hakem verse sans izin vermez hepsi izin verse terim birseyler yapar teknik taktik yine yenemeyiz
Yendiydik gecen sene. Serefsiz hakemler feghouli ye yapilan foulu vermediler, ordan da golü yedik. Yoksa yendiydik...kadiyköyde hep 12 kişiye karşi mücadele ediyorsun.

O değil Krusenin pozisyonu net faul kaleci elleri havadayken temas var diğer açıdan açık görülüyor bu salaklar da kale arkasındaki kameradan faul yok diyor. Ayrıca Gustavonun son dakikadaki şutunda penaltı olduğunu iddaa ediyorlar adamın göğsünden kornere giden topa :falcao::falcao:

Ya yapma Allah'ını seversen her maçta olan pozisyon Preira denen hıyarı bizim maçlardan bilmiyormuş gibi yapmayın. Bence hakem iyi maç yönetti. Sadece ikinci yarının başında fener ağırlıklı olmak üzere çok gereksiz düdük çaldı. Ancak bu konudan eleştirilir yoksa ben bir takıma karşı kasıt görmedim.
Kusura bakma da hakem b.k gibiydi.
Hadi kafayı geç.
1 metre önünde serdar dirsek attı 1
Adamın kafasına tekme attı 2
3 metre önünde Dirar adamın ayağından tuttu yere çekti kafam diye yerde döndü.
Cepheden eşşek gibi görülen muricin net kolunu görmedi.
Badou'nun pozisyonunun aynısını aynı açı ve mesafeden ve-re-me-di

Bir maçta daha başka ne olması gerekir.

Üst Alt