SL 19/20 H:21 | Fenerbahçe 1-1 Alanyaspor | MS | 8 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alanya ilk yarı içinden geçmişti kuşların bu maça önde gelecekler muhtemelen, Fener'in Başak maçı kadar kolay olmayacak beraberlik ihtimali var. Alanya delikanlı gibi oynar şans yanında olursa puanı alır.

Alanya Kadıköy'e Fener'in önünde gelir demiştim, oldu. Bu maçtan 72 saat önce bizle oynayacaklar. Bizim maça bakalım hangi kadroyla çıkacak..

Fener'de Gustavo olmasa net puan kaybı yazardım ama son anda uyanıklık yaptı ve kırmızı yedi. Fb zor olsa da kazanır bence.

Devre arasında fenere transferi konuşulan ve fenerlilerden gelen come to fb mesajlarını instagramdan paylaşan Nsakala karaktersizi dün Alanya 2-0 öndeyken direkt kırmızı kart görmüş.

Nsakala cezali

Baska cezali ya da sakat oyuncu var mi Alanya'da?

Tabi bizim hafta arasi adamlari iyice yorup, hatta üzerine 1-2 tane kirmizi yiyecekleri pozisyona sokacagimizi bi tarafa birakarak soruyorum.

Herkes Alanya puan alır demiş. O yüzden Fener’in 3 puanını şimdiden tebrik edebiliriz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Alanya'nın Fener'i kontra ataklarla çok dengesiz yakalayabilecegini düşünüyorum.

Girdikleri pozisyonları atarlarsa Fener'i farklı yenme ihtimalleri var. Pozisyinlara girecekler. 10-20 şut cekerler diye tahmin ediyorum. Atabilirler mi o soru isareti. Forvetleri çok gol attığı gibi çok da kaçırıyor. İlk golü hangi takımın atacağı çok önemli. Alanya atar Fener şuursuz şekilde saldırır zaten zayıf olan orta alanlarını iyice açarlarsa çok değişik bir maç izleriz.

Göz ucuynan sokacak yine
images

Üst Alt