SL 19/20 H:22 | Trabzonspor 2-1 Sivasspor | MS | 16 Şubat - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cüneyt Çakır hakem falan değil valla.Ayak mesafesindeki topa kafa uzatan Trabzonlu leyhine faul verdi mal herif ya.Aynısını geçen sene bjk maçında aleyhimize çalmıştı hırbo

Yav oyun tarzı, kazanma hırsı için söylüyoruz, yoksa her Anadolu topçusunun patlama imkanı var tabi. Ama büyük takım atmosferinde kolay sinecek bir tipe benzemiyor. Emre Kılınç için aynı güveni duymuyorum mesela.
Mert hakan iyi topcu, bize gelsin sorun degil ama benim pek beklentim yok alip götürür bizi diye. Selcuk'un gelisinde de böyle düşünüyordum bazi seyleri abartiyoruz. Mert hakanin su anki oyunu selcukun en iyi oyunundan iyi bile bence ama cirkef biri, takimimda olsa bile elestirecegim bi tip

hamsilerin scout ekibi ve pazarlama departmanı cidden iyi işler çıkarıyor.
* burak gibi adamı yabancı belası olsa bile bize kitlediler
* sörloth gibi adamı falcao'nun çerez parasına kiraladılar kiralama opsiyonuysa 6 milyon .
* selçuk inan gibi herifi bir kitlediler hala çıkaramadık
o sevmedıgın burak sana 2 sampiyonluk kazandırdı kardes

burda sürekli dedik ndiyayeyi alin karsi cikan beyinsiz ilan edilen ndiaye hakkinda su an ne düsünüyorlar merak ediyorum!!!

Üst Alt