SL 19/20 H:23 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 22 Şubat - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ts'nin fikstürü bizim fikstüre göre daha kolay. Tüm maçları kazanırsak şampiyonuz ama o durum çok zor Fb bile şikeyle 17de16 yaptı.
Daha bizle ve Alanya deplasmanında oynayacakları maç var. Başak maçı var. 2 Fb maçı var. Bugün gördük ki TS'de futbol namına bir halt yok. Tamamen Sörloth sayesinde puan çıkarıyorlar. Orta sahaları ve defansları delik deşik. Bugün Bjk tarihi farkı kaçırdı. TS bizim maçta da futbol oynamadı ikinci yarı. Hem de o kadar eksiğimize rağmen. TS'den korkmayın. Sinsi sinsi gelecek Fb'den ve Başak'tan korkun.

ben şampiyon olamayacağız demiyorum ki kendi çapında algı yapıyon

Galatasaraydan umut kesilmeyeceğini en iyi genç dimağlar bilir merak etme hepsi bizim prime dönemimizde oluyor ama sen unutkanlık çağındasın her sene şampiyon da olmuyoruz her sene 8 10 puan fark da yemiyoruz son 2 sezondur oluyo bunlar sen her sene diyon 2 puan 3 puan yediğimiz sezona 8 puan 10 puan yemiş muamelesi yapıyon
Her sene şampiyon oluyoruz demedim ki baya önyargılısın kafanda kuruyorsun her dediğim batıyor algıda seçicilik yapıyorsun incir çekirdeği konuları bile sakız gibi uzatıyorsun ben ortaya konuşuyorum sen alıntılıyorsun

Mehmet kılıç sende sonuçta hürmetler ve iyi akşamlar

Daha bizle ve Alanya deplasmanında oynayacakları maç var. Başak maçı var. 2 Fb maçı var. Bugün gördük ki TS'de futbol namına bir halt yok. Tamamen Sörloth sayesinde puan çıkarıyorlar. Orta sahaları ve defansları delik deşik. Bugün Bjk tarihi farkı kaçırdı. TS bizim maçta da futbol oynamadı ikinci yarı. Hem de o kadar eksiğimize rağmen. TS'den korkmayın. Sinsi sinsi gelecek Fb'den ve Başak'tan korkun.
Yarın fbyi yenip yarış dışı bırakıyoruz. Başakşehirin de nefesi yetmez. Fatih Terim stadında farka koşarız.

Her sene şampiyon oluyoruz demedim ki baya önyargılısın kafanda kuruyorsun her dediğim batıyor algıda seçicilik yapıyorsun incir çekirdeği konuları bile sakız gibi uzatıyorsun ben ortaya konuşuyorum sen alıntılıyorsun

Mehmet kılıç sende sonuçta hürmetler ve iyi akşamlar

her sene tekkerür eden birşeyi( yani geriden gelip şampiyon olmayı) her sene 8-10 puan gerideyken diyorum diyen benim kurguladım kafamda haklısın üstad genç dimağıma ver iyi akşamlar

Hayı Galatasarayız diye oluyor ama her sene tekerrür eden bir şeyi unutan genç dimağlar unuturken ben diyorum her sene 8-10 puan filan gerideyken memo;)

Atiba-El Neny buyuk ustunluk kurarlar gibi Trabzon orta sahasina karsi..Boateng'in ne yapacagi mechul.Trabzonda da Sturridge etkili olursa cok zevkli ve gollu mac olur.Besiktas kaybetmez bence.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sturridge disinda butun dediklerim cikti

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Süper oldu hem ts'nin kazanma serisi bitti hem bjk'nin işi bitti yarın berabere kalırsak bu haftayı pas geçmiş oluyoruz en ters deplasmanlardan birini atlatarak.

Ts'nin Rize maçından sonraki 5 maçından 4ü deplasmanda içerideki maç da Akbil'le çok güzel puan kaybederler o arada fb ile kupa maçları da var bol tansiyonlu geçmesini bekliyoruz.

Uza

Üst Alt