SL 19/20 H:24 | Trabzonspor 5-2 Rizespor | MS | 29 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fb tehdidi bertaraf olma noktasına geldiğine göre artık Ts'nin de Başak'ın da karşısındayım.Puan kaybı güzel olur.Liderliği ne kadar çabuk alırsak o kadar iyi.
Biz kendimize bakalım her maç adım adım gidelim zaten şampiyon oluruz Trabzon'un fikstürü zor üstüne kupada da Fener'le eşleştiler ki Fener baya hırpalayacaktır bu hafta Gençlere koyalım sonra önümüze bakarız artık sadece ileriye bakma zamanı geldi gerideki takımlar ne yaparsa yapsın fark etmez biz kazandığımız sürece durduramazlar :D

Biz kendimize bakalım her maç adım adım gidelim zaten şampiyon oluruz Trabzon'un fikstürü zor üstüne kupada da Fener'le eşleştiler ki Fener baya hırpalayacaktır bu hafta Gençlere koyalım sonra önümüze bakarız artık sadece ileriye bakma zamanı geldi gerideki takımlar ne yaparsa yapsın fark etmez biz kazandığımız sürece durduramazlar :D

Ts Başak maçını Ts mutlaka kazanmalı.Beraberlik bile fazla Başakşehir'e

Ts Başak maçını Ts mutlaka kazanmalı.Beraberlik bile fazla Başakşehir'e

Basak burada iptal olabilir. O anki tabloya gore degerlendirilmeli. Beraberlik daha iyi olabilir.

488d2dcfcc4.jpeg

Ne bileyim Ts'den hiç korkmuyorum ben ya.Aslında Başak'tan da korkmuyorum da Ts'den daha tehlikeliler.Bu yıl üzerlerinde geçen yılki gibi saha dışı olaylar ve siyaset takımı vb. algıları yok çünkü.Olurlarsa haklarıyla şampiyon olmuşlar diyip geçecek herkes.
E çünkü haklarıyla olacaklar. Geçen seneki gibi 90+ da uyduruk penaltıya başlarlarsa aynısı olur. Musa Çağıranın müdahalesine verdikleri penaltı komedi gibiydi. Fakat bu yıl Okan hocayla birlikte savruk görüntüde vermiyorlar. Bize en büyük iyiliği şikeciler yapmış olacak eğer başakşehirle kafa kafaya gidersek. 3 mağlubiyetleri var 2 si şikecilerden :D

fikstur mikstur degildir bu isler. gecen sene basaksehir bomba gibi ilerlerken hic takilmiyacak takimlara takildi hatirlayin. son maclarda maksimum 5 puan kayipedersek sampiyonuz diye dusunuyorum. trabzon basakda full yapmaz zaten.

Üst Alt