SL 19/20 H:27 | Göztepe 1-3 Trabzonspor | MS | 12 Haziran - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Renktas turkiyede boyle milyon tane penalti gordum sozde buyuk hakem hocalarimizda penaltiyi aldi diyorlar bizim ulkemizde penalti premier ligte terse faul bile calarlar orasi ayri bir hikaye

Adama bok atmaya gerek yok adamlar nerdeyse bedavaya tr icin mukemmel bir santrafor almislar o boya ragmen hizli top suruyor adam geciyor az calissin ikinci dzeko olacak hatta onu gecicek potansiyel var bu benim gorusum trabzon sampiyon olursa aslan payi bu adamib
Avrupa'da kucaktan kucaga alirlar Sorloth'u; berkan isimli anadolu cöpu deviremedi diye olmaz oyle.

bundan daha pozisyon gibi pozisyonlardan dolayı fenere şike davaları açıldı. En son 1980lerde falan oluyordu bu tür pozisyonlar.
80leri mi var reis kaleci adam acımasız olur o tür pozisyonlarda topa yat üstüne kapaklan sonra dünya yıkılsın isterse, gelen adama nolursa olsun.
herif korkuyor darbe almamak için kendini çekiyor gözüküyor gel gelelim hem darbeyi alıyor hem golü yiyor keko.
hayır gelen adamda cüssesiz çarpsa nolacak

onların lehine en banko maç bizimkisi mi dersin reis
Reis corona sonrası biz ve onlar nasıl dönecek görmek lazim. Lige ara verilmeseydi döve döve yenerdik bunlari. Ama simdi emin konuşamıyorum. Her ihtimale açık. Ama kimsenin 8'de 8 yapabileceğini sanmıyorum. Taraftar yok ve futbolcular çok uzun süredir top oynamıyor. O yüzden garip sonuçlara simdiden hazırladım kendimi.

Sıkıntılı bir fiktstür. İlk 3 maçta bile lige havlu atabilirler. Ankaragücü ve Konya sırat köprüsünde yürüyor. Antalya ve Denizli süpriz yapabilecek ekipler. Şu fikstüre kolay diyenler neye göre kolay diyor acaba.

konumu sıkıntılı olan rakipleri var ama güç seviyeleri çok düşük.

bizim dışımızda en zorlu rakipleri alanya ki onunla da iç sahada oynuyorlar. bence oldukça rahat bir fikstürleri var.

Üst Alt