⚽ SL 19/20 H:7 | Gençlerbirliği 0-0 Galatasaray | MS | 5 Ekim - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocayı istifaya davet edecek kadar gözünüzü kan bürümüş olamaz. Evet iğrenç oynuyoruz bende tahammül edemiyorum ama biraz krediniz olsun arkadaşlar. Bir şeyler yapılmalı elbet,benim garibime giden hoca neden forma adaletini bıraktı. Gerçekten garip.

Şu kafa yaşandığı için bu kulüp yıllarca süründü durdu. Ha birde şu kadar şampiyonluğu var modu var tabilki. Gelecek adamı ilk maçında ıslıklara boğup başarısız olması için götünü yırt sonra bu kulüpte terim gidince müthiş mi oynayacağız.

Tuna boş yapıyorsun şu an.

Birincisi ben kim gelse ıslıklamadım ve çok saçma işler yapmadıkça kendi kadrosunu kurup devam etsin isterim.

Evet geçmiş başarıları ve bulunulan malum ortamın zorluğu tabi ki daha fazla krediyi verebilir, bunu da ayıplıyorsan o senin bileceğin iş.

Çünkü camiada Terim şu an en güçlü figür konumunda. Cengiz, Albayrak hiçbiri liderlik edebilecek çapta değil. Ya onlar ya da Polat, Dursun gibiler çıkıyor yıllardır.

Marcao: "Kazanmak istiyorduk. Ancak diğer taraftan pozitif olarak bakmak gerekirse deplasmanda 1 puan aldık. Biraz da böyle bakmak gerekiyor."

Transfer döneminde bu kadar yaşlı oyuncu almayın dedik ama oyuncuların bireysel kalitesi çok yüksek dendi. Babe bonservissiz denildi. Gördük işte takımın geldiği son noktayı. Bir takımda bu kadar komutan olup asker olmazsa takım oynayamaz.

Hocayı istifaya davet edecek kadar gözünüzü kan bürümüş olamaz. Evet iğrenç oynuyoruz bende tahammül edemiyorum ama biraz krediniz olsun arkadaşlar. Bir şeyler yapılmalı elbet,benim garibime giden hoca neden forma adaletini bıraktı. Gerçekten garip.
Kardeş mevzu kötü futbol değil mevzu kötü olan adamların hocanın gözündeki sonsuz kredisi. Sen haftaya babelle belhandanın kesileceğini düşünüyor musun? İşte sorun bu.

Şerefsiz hakem net penaltimizi vermedi. VAR daki serefsiz de vermedi. Aleyhimize olsa aninda verirlerdi.

Tabi bu berbat futbola bahane degil.

Çok canim sıkkın.

Evet kolay değil.

Lemina - Seri yok... Barça da Xavi - İniesta yokmuş gibi.

Yinede Gençlere karşı eze eze yeneceksin.
Ezmegi bırak, Gol atamiyoruz

emre moru bu adam neden oynatmıyor aklım almıyor sanki mükemmel top oynuyosun, rakip sahada harika paslaşıyosunda emre takımın ahengini bozacak. Bu adamın inanılmaz bir çalım yeteneği ve hızı var senin oynattığın şu oyunda adam her türlü farkını gösterir zaten.

4-1-4-1 sistemini dunya futboluna kim kazandirdiysa onun ben ....

Ne geliyorsa basimiza bu sacma sapan pas oyunu özentisi yuzunden geliyor

Üst Alt