⚽ SL 20/21 H:14 | Galatasaray 3-1 Göztepe | MS | 22 Aralık - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yaw allahini severseniz bi gecin su Avrupada Avrupada yaw daha gecen mac gozunun Onunde Ali Yavuz gecen macta kotu oynamadigi halde son tercihlerde biraz basarisiz oldugu halde cocugu yerin dibine soktular nereye oynatiyorsun 30 dakika 40 dakika gecin artik sub isleri yaw .
Koca bir sezon Belhanda’ya, bu sezon ilk golunu atan Feghouli’ye, bos bos sahada gezen Diagne’ye sabrediyorsunuz ama genclere sabretmiyorsunuz, neden?

Takimin en fazla para kazanan oyuncusu 7 mactir sahaya cikmiyor.

Takimin as kalecisi cok agir bir sakatlik gecirdi, daha mac oynayacak duruma gelmedi

Takimin en fazla para kazanan 2.oyuncusu 14.haftada ilk golünü atti

Takimin virüs kapmadan önce en iyi 2 oyuncusundan biri olan Babel virüsten sonra bir de sakatlik yasadi ve sadece 1 golü var

Yorumlara guluyorum Gulmemek elde degil ne kadar Vizyonluca yorumlar var Avrupada insanlar gencecik cocuklari oynatiyormus yok biz guvenemiyormusuz .Once sen bi taraftar olarak genc oyuncuya sabretmeyi ogren ondan sonra cik Tdler genc oyunculari son dakikalarfa sokuyor diye elestir.
normal sezon olsa haklısın ama seyircisiz oynanıyor maçlar. genç oyuncu hata yapınca yuhalayacak, ıslıklayacak kişiler yok. biz burada sabaha kadar sövsek de gören yok zaten.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Neyin kafasini yasiyorsunuz bilmiyorum ama ilk 20 dakika disinda top oynamadik. Hele bu Defans hattiyla trabzon da fark bile yiyebiliriz. Ataga kalkma konusundan bahsetmiyorum bile. Donk Luyi bey pas hatasi yapmadan oyun baslatmasi yarim saat sürüyor. En az 4-5 Transfer olmazsa Geçen sezonun tekrarini yasariz

Üst Alt