SL 20/21 H:15 | Beşiktaş 3-0 Sivasspor | MS | 28 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:15 | Beşiktaş 3-0 Sivasspor | MS | 28 Aralık

682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

bjk-3-yil-log-gif.29190
1524776345132-png.21146
130382.png

Screen-Shot-2017-04-17-at-23.09.35.png

Süper Lig 20/21 Sezonu 15.Hafta
Beşiktaş - Sivasspor
Vodafone Park
28 Aralık 2020 Pazartesi
19.00

Sivas'in simdiye kadar Gradel disinda hücumda efektif oyuncusu yok. Bu mactan puan almalari cok zor gibi görünüyor ama Besiktas rehavete girebilir.

Cok eksik Konya ve kötü Gencler'i yendikleri icin nispeten rahat cikacaktir Sivas.

Bjk bu müsait fikstürde galibiyetini alip Kayseri deplasmanina 3 puan icin gider, akabinde ic sahada kötü Rize'yi 3-4lük yapabilir.

Trabzon, Basaksehir ve Fener maclarini kazanan bir Besiktas beklemiyorduk sezon öncesi. 2 kez daha sehir disina cikacak Besiktas kalan fikstürde:

Sivas
Kayseri (D)
Rize
Hatay (D)
Galatasaray
Karagümrük (D)
Göztepe

Sivas'in simdiye kadar Gradel disinda hücumda efektif oyuncusu yok. Bu mactan puan almalari cok zor gibi görünüyor ama Besiktas rehavete girebilir.

Cok eksik Konya ve kötü Gencler'i yendikleri icin nispeten rahat cikacaktir Sivas.

Bjk bu müsait fikstürde galibiyetini alip Kayseri deplasmanina 3 puan icin gider, akabinde ic sahada kötü Rize'yi 3-4lük yapabilir.

Trabzon, Basaksehir ve Fener maclarini kazanan bir Besiktas beklemiyorduk sezon öncesi. 2 kez daha sehir disina cikacak Besiktas kalan fikstürde:

Sivas
Kayseri (D)
Rize
Hatay (D)
Galatasaray
Karagümrük (D)
Göztepe
Biz bu bjkyi yeneriz aslında da hakemler izin vermez diye düşünüyorum.

Biz bu bjkyi yeneriz aslında da hakemler izin vermez diye düşünüyorum.
Hatay, Karagümrük ve biz bir seyler yapmaliyiz. Besiktas hatiri sayilir bir puan farki yapabilir aksi taktirde.

Sivas, Kayseri, Rize ve Göztepe dörtlüsünden hic bir sey beklemiyorum. Ilk 10'da yer almayan takimlar arasinda gercekten top oynayabilen takim yok, haftalik hatta maclik günübirlik performanslarla karambole kazaniyorlar.

sivas özellikle deplasmanda çok daha iyi. Fizikli ve hızlı adam sayısı çok. Fransa liginin orta sıra takımlarını andırıyor. Bjk'ye ters gelecek takım olabilirler.

Geçen sene 2 maçta da yendiler zaten. Avrupa bitti, sakatlar döndü vs. Ben en azından beraberlik bekliyorum bakalım

Üst Alt