⚽ SL 20/21 H:16 | Galatasaray 0-0 Antalyaspor | MS | 2 Ocak - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:16 | Galatasaray 0-0 Antalyaspor | MS | 2 Ocak

Yaw zaten var pozisyonunda Hakemi akli gorse cagirmazdi bile Emrenin amaci rakibi indirip kontrayi kesmekti bunun cezasida saridir.Dur su adami sakatlayip da gitsin diye bi amac olursa cikarirsin kirmiziyi Emrenin boyle bi amaci mi vardi? Ayagini degdirip cekti tamamen dengesini bozmak icin bu kirmiziysa soylenecek bisey yok
Aynen, benim gözümde buna kırmızı diyen KUŞTUR. Ayreten arkadan kaydı diye kırmızı kart verilecek diye bir kural yok. Pozisyon net sarı.

30 kere gösterdiler, yakınlaştırıp gosterdiler.
Farklı açıdan verdiler.
Arkadan topuğa daldı mı? Daldı..
Temas var mı? Var.

Sarı alıp adamın bileği kırılsa takdiri ilahi mi diyecegiz.
Rakibe değse tamam ama oyuncuun kramponuna ciddi temas var ve rakibi sakatlayabilecek ciddi bir pozisyondu.

Bak be diyorum maçın sonundaki saracchiye olan pozisyon da kırmızı pası gerekir. Biz bize de verilmesin peşinde kosmak yerine bize karşı yapilanlara da aynı kartı çıkması için cabalamaliyiz.
Futbol temaslı bir oyun, tabiki de temas olacak. Bilege mi basiyor? Taban mı giriyor? Kontrolsüz güç mü kullanıyor? Kırmızı kart vermek bukadar basit değil. Şampiyonlar Ligi'nde buna kırmızı kart veren hakemi duman ederler.

Normal şartlarda topla ilişiği olarak kaysa pozisyon sarı kart verebilirdi ama topla sıfır ilgi tamamen rakibi indirmeye kaydı ve büyük sakatlık yaratma ihtimali olan bir hareket yaptı. Yani bir futbolcu bunu bilmeli basit IQ gerektiren bir şey formasından çek ne kayıyorsun? Tam gol atmaya yaklaşmışken takımı 10 kişi bıraktı. Maçı kazanamamanın verdiği stresle Arda, Marcao da haftaya cezalı duruma düştü. Fatih hoca sever beklenmeyen kadrolarla 3 puan almayı. Ben 3 puan bekliyorum. Konya ligin zayıf takımlarından

Yine büyük karamsarlık var arkadaşlar bu takım dün bir travma geçirdi, her gün birlikte oldukları arkadaşları büyük bir kaza geçirdi gözünü kaybetme ihtimali var. Hoca yok kenarda takımda bir sürü eksik var. Her maçı makine düzeninde oynayıp kazanamayız. Rakiplerimizde kazanamayacak. Sakin olmak lazım eğer bir isyan olacaksa yönetime olmalı transfer için.

etebo alanya macinda yakti
emre antalya macinda yakti

emre kirmizi kart görmese biz bu macta bir sekilde golü bulurduk
15.dakikaya kadar boffini görmedigimiz ilk yariya oranla epey hareketli baslayip 2-3 kez atak gelistirdik o kisa zamanda ikinci yari
sakat bile olsa bir forvetin girmesi ve ogulcanin daha cok sag tarafa destekli oynamasi antalya savunmasini biraz tedirgin etmisti
orta sahada gelmeyen rakibe karsi ömer bayrami oynatip 45 dakika 10 kisi oynayinca kilinc atilana kadar a 11-11 oynanan oyunda üstündük
mac boyunca aslinda 5 dakika disinda hep 10 kisi oynadigimiz icin kilincin kirmizisiyla ilk yaridaki oyuna dönmemiz normal

Cok çok kötü bir puan kaybı yaşadık.. Yarın beşiktaş les kayseriyi yenerse 1 puan önümüze geçiyor.. Hafta içi biz birsürü eksikle konya ya giderken onlar içeri de rize ile oynayacak..Bir anda çarşamba akşamı beşiktaş 'ın 3-4 puan gerisine düşebiliriz..

Normal şartlarda topla ilişiği olarak kaysa pozisyon sarı kart verebilirdi ama topla sıfır ilgi tamamen rakibi indirmeye kaydı ve büyük sakatlık yaratma ihtimali olan bir hareket yaptı. Yani bir futbolcu bunu bilmeli basit IQ gerektiren bir şey formasından çek ne kayıyorsun? Tam gol atmaya yaklaşmışken takımı 10 kişi bıraktı. Maçı kazanamamanın verdiği stresle Arda, Marcao da haftaya cezalı duruma düştü. Fatih hoca sever beklenmeyen kadrolarla 3 puan almayı. Ben 3 puan bekliyorum. Konya ligin zayıf takımlarından
Şu IQ olayına yüzde yüz katılıyorum.Taylan Karagümrük maçında uzatmanın son dakikasında rakibi indirmiyor 1 puandan oluyoruz,Emre Kılıç orta sahadaki adamı indirip kırımızı görüyor ve 3 puandan oluyoruz.Etebo da yine gereksiz iki sarı kart alarak 3 puanımıza engel olmuştu... Mental olarak da bu tarz düşük IQ'lu arkadaşları hazırlamak gerekli.

Okan: Top bile gelmedi
Linnes: Bindiriyor bitiremiyor
Luyindama: Hala hantal, risk alıp hata yapıyor ve eskisi gibi değil
Marcao: Çok iyiydi
Saracchi: Bindirdi kesti de ama daha çok yapmalı
Donk: Joker, isini iyi yapıyor
Belhanda: Bir sut bir ara pası onun dışında yoktu
Emre Kılınç: Batırdı ama duzeltir inaniyorum
Ömer B.: Kapasitesi belli
Arda T.: 66 gibi oynadı yetmedi
Oğulcan: Uğraştı ama bence yetersiz
Sekidika: Oynamasa da olurdu
Kerem A.: Çok geç girdi
Falcao: Cok karakterli çocuk!?!?

Sezonun ortasına geldik hala takımın kondüsyonu çok kötü. Dakika 70 ten sonra marcao ve linnes harici bütün topçularımız soluğu kıçından alıyordu. Arda biraz daha oyunda kalsa kalp krizi geçirecekti nerdeyse.

Kadromuz çok yetersiz, bu takım ligde bu noktadaysa tamamen Terim sayesinde. Antalya da otobüs çekince ve Emre Kılıncın akıl tutulması kırmızı kartıyla birlikte yaşayacağımız bütün aksilikleri yaşayarak 1 puan kaybettik. Takımda genel bir disiplinsizlik var çok kolay kart görüyoruz, bunun sebebi yönetim de olabilir teknik heyet de. Devre arası en iyi şekilde eksikler giderilmeli aksi halde bu kadroyla bu maraton gitmez

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hakemin karari hataliydi Bana göre Emre’nin karti agir oldu ama Biz takim olarak ilk yariyi ne yazik ki cöpe attik birsey yapmadik

Daha sonra ikinci yariya karaktersiz falcao ile baslamak kimin fikriydi acaba

Böyle saçma sapan puanlar kaybederek şampiyon olamazsın bu kaçıncı kez oluyor bu sezon...
Kazandığımız maclardan sonrada dedim kadromuz çok kalitesiz yerli yabancı hiç farketmiyor...
Devre arasında en az 5-6 tane ilk 11 oyuncusu lazım ama onları alacak yönetim yok...

aslında son 2 sezona göre aldığımız puan daha yüksek.

18/19 15 maçta 25 puan
19/20 15 maçta 24 puan

şu an 15 maçta 30 puandayız.

takım kendi gücünün üzerinde bir puan topladı. normalde olmamız gereken yerden yukarıdayız dersek yanlış olmaz. fakat bu böyle sürmez. sert bir kırılma yaşayabiliriz. zaten bu maçlar o sinyalleri veriyor. daha iyi takımlar böyle maçlarda bizi yener.

bu takımın zirve yarışına tutunması için 2-3 hamleye ihtiyacı var. gelen giden olmazsa 5-6 civarı bitiririz yine.

Üst Alt