SL 20/21 H:19 | Fenerbahçe 3-1 Ankaragücü | MS | 18 Ocak - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:19 | Fenerbahçe 3-1 Ankaragücü | MS | 18 Ocak

türkiye'de kurdugun takim kadrolarinda kaliteli 14-15 oyuncu olsa yeter büyük takima. futbolu bilen yetenekli oyunculari bir araya getirdigin zaman zaten sezon basinda kötü oynarken bile bir sekilde kazaniyor bu oyuncular. yurt disindan gelen oyuncular fizik olarak hep diri oluyor. teknik direktör kendi müdahaleleri ve yetersiz antrenmanlari ile oyunculari geri götürse bile sampiyonluk potasinda oldugun zaman winner oyuncularin devreye giriyor. winner oyuncusu olan ipi gögüsler. ikinci ihtimal ise 23 kisilik her mevkinin alternatifi bulundugu bir takimda 2 maci A oyuncu aliyor, 3 maci B oyuncu aliyor, 2 maci yine C oyuncu getiriyor. bu böyle. 8-9 hücum oyuncun 3er mac alsa zaten 24 galibiyet yapiyorsun, bu da 72 puan demek.

Ne fener samp olsun isterim.ne bjk yani 2 si arasında tercih yapamıyorum. 5 puan fark kapatılabilir bir fark ama sinerji yakalamamiz lazım abi. Yonetim teknik heyet arasinda sogukluk oldu mu gitmiyor bu is. Ayrica rakipler i daha rahat kollayip senide rahatca bicebiliyorlar.

Ben yinede inancimi koruyorum. Daha cok hafta var.

Bu yönetimi aninda postalarsak sampiyonuz beyler ama bunlar hala inatla ses etmeyip bu kirli düzene karsi gelmedikce ,transfer yapmadikca unutun sampiyonlugu manpiyonlugi

Yav Serdar Tatlı çıktı TRT'ye iki ay önce , Rıdvan benim çok yakın arkadaşım , fikir alışverişinde bulunuyoruz dedi.
Bunun neresinde yanlışlık var vs diye zırvaladı.

Atama ile gelen , MHK başkanı , ne bekliyorsunuz ki.
Nelerin kimler tarafından , kimlerin isteği ile dizayn edildiği gayet açık.

Bu tiyatroya vakit ayıracağınıza , başka işler ile uğraşın.

Aslında beklenen oldu. Taa Eylül ayında ligin yoğun maç temposu olan Ocak-şubat gibi fbnin geniş kadro avantajı bizimse dar kadromuz olduğunu patlayacağımızı bliyorduk. Bu kadar geniş kadronun avantajını kullanıyorlar artık. Şubat sonuna kadar fark 10 puanı geçer bunlarla.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Dar kadro oldugundan degil öndeki oyuncularimiz ve orta sahamiz yetersiz

Üst Alt